Styl życia

Nieruchomości to dla nich pasja i hobby. Nic dziwnego, że robią to najlepiej w mieście2 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 247

Kiedy podejmujemy ważne decyzje w życiu liczymy na to, że będą one trafne. Jedną z nich na pewno jest zakup lub sprzedaż domu czy mieszkania. Doskonale o tym wiedzą Magdalena i Arkadiusz – właściciele Housefly Nieruchomości. W szybkim czasie zyskali zaufanie klientów z Głogowa, ale i całej okolicy. Jak im się to udało? Nieruchomości to po prostu ich pasja, a przy okazji sposób na życie. Przed trzema laty założyli Housefly Nieruchomości i stali się najskuteczniejszą i najbardziej rozpoznawalną agencją w swojej branży w naszym mieście.

Świadczą o tym przede wszystkim opinie zadowolonych klientów. Ale nie tylko, bo też liczne wyróżnienia. Najnowsze z nich to Orły Nieruchomości 2019 oraz zakwalifikowanie się Magdaleny Kowalskiej-Perłowskiej do pierwszej dziesiątki plebiscytu Otodom na najlepszego agenta nieruchomości w Polsce.

Jaka jest recepta na sukces? – Przede wszystkim nowoczesne podejście do sprzedaży nieruchomości. To, czym się wyróżniamy, to sposób przygotowania nieruchomości do sprzedaży oraz jakość kontaktu z klientem – mówi Arkadiusz Perłowski. Dodaje, że w dzisiejszych czasach pośrednictwo w obrocie nieruchomościami nie polega na wystawieniu zdjęć na portal. Aby zrealizować transakcję, należy klientowi zaproponować indywidualne i nowoczesne rozwiązania z zakresu sprzedaży i marketingu.

– Działamy kompleksowo. Jesteśmy z klientem na każdym etapie transakcji, począwszy od prezentacji nieruchomości, negocjacji cenowych, uczestnictwa podczas podpisywania aktu notarialnego aż do przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi – zaznacza Regina Wilaszek, agentka Housefly Nieruchomości.

Mają jeszcze wiele innych zalet m.in. to, że są autoryzowanym partnerem Tauronu Polska. Sprzedając lub kupując nieruchomość możemy na miejscu, w biurze, nie tylko załatwić wszelkie formalności związane z obsługą tej transakcji, ale również w krótkim czasie przepisać liczniki. – To z pewnością duże ułatwienie, bo przecież nie trzeba stać w kolejce i zaoszczędzić swój cenny czas – dodają.

Współpracują z większością deweloperów w naszym mieście i okolicach. –Ostatnio sprzedaliśmy jednorazowo dziesięć mieszkań deweloperowi z Głogowa. To dowodzi, jak skuteczni jesteśmy – mówi Magdalena Kowalska-Perłowska.

Choć to wymaga dużego zaangażowania, często kosztem prywatnego czasu, bo dostępni są niemal przez siedem dni w tygodniu. Przekonują, że to ich pasja, która sprawia wielką przyjemność.

– Celem firmy na przyszłe lata jest ciągły rozwój. Obecnie pracujemy nad otwarciem kilku oddziałów w regionie – mówi Arkadiusz Perłowski. Usługi chcą oferować klientom z terenu Lubina, Legnicy, Nowej Soli oraz Leszna.

Artykuł powstał dzięki współpracy z firmą Housefly Nieruchomości przy ul. Długa 38 na Starym Mieście w Głogowie, www.housefly.pl, tel.+48 500 253 454.

Podziel się informacją ...
  • 413
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Styl życia