Niespodziewana porażka Chrobrego ze Skrą [ZDJĘCIA]

16:53, 10.09.2021 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 16:53, 10.09.2021

Chrobry Głogów przegrał ze Skrą Częstochowa w 8. kolejce Fortuny 1 Ligi. W pierwszej połowie mieliśmy wymianę ciosów - oba zespoły oddały strzały na bramki, ale goli z tego nie było. Chrobry strzelał celnie trzy razy. Niewiele brakowało. Około 30. minuty meczu rywale domagali się rzutu karnego - faulować w polu karnym miał Adam Banasiak. Chwilę później, po akcji ratunkowej, bramkę samobójczą mógł zdobyć Marcel Ziemann, lecz świetnym refleksem popisał się Rafał Leszczyński, który sparował piłkę obok słupka.

W 80. minucie dynamiczną akcję wykończył Piotr Nocoń i Skra objęła prowadzenie. Nerwowo było na murawie, gdzie doszło do awantury - piłkarze skoczyli sobie do gardeł. Posypały się kartki. Sędzia napomniał Dawida Niedbałę i Mavroudisa Bougaidisa. Czas uciekał, Chrobremu nie udało się już zmienić obraz gry. Porażka 0:1 na pewno jest niespodzianką.