Artykuł Informacyjny

Nowe biuro OVB przy ul. Młyńskiej w Głogowie już otwarte!5 min na czytanie

Nowe biuro OVB przy ul. Młyńskiej w Głogowie już otwarte!

Było hucznie – nowa siedziba OVB została otwarta przy ul. Młyńskiej w Głogowie. Najpierw na Starym Mieście doradcy głogowskiego oddziału rozdawali gadżety, później odbyła się część oficjalna. Wśród obecnych gości był Marcin Zieleniewski, dyrektor krajowy OVB.

– Cieszymy się, że możemy otwierać nowe biuro w naszym mieście, bo przybywa klientów, którzy oczywiście są zadowoleni z świadczonych przez nas usług – mówi Damian Marciszak, kierownik oddziału.

Dodaje, że dla doradców OVB najważniejsza jest przede wszystkim gruntowna analiza sytuacji finansowej, ale i potrzeb każdego klienta z osobna. A pomagają na wielu płaszczyznach – w zakupie odpowiednich ubezpieczeń chociażby na mieszkanie, samochód, zdrowotnych czy na życie – czyli od odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej, przez optymalny plan emerytalny, po idealną strategię aktywów. Ale nie tylko, bo współpracują też z wieloma instytucjami i bankami w zakresie m.in. finalizacji kredytów firmowych.

– Dbamy także o finansowe zabezpieczenie klientów – uważamy, że doradztwo finansowe jest kwestią zaufania i dlatego stawiamy na długoterminowe, elastyczne i przede wszystkim indywidualne doradztwo – dodaje.

Zaletą firmy jest również to, że aby uzyskać pomoc wcale nie trzeba udawać się do siedziby. Wystarczy zadzwonić, napisać a pracownicy OVB na pewno skontaktują się z Państwem – jeżeli będzie taka potrzeba dojadą do każdego.

To znana w Polsce firma, która funkcjonuje od 1992 roku. W Niemczech od 50 lat – na świecie posiada około 3,3 mln klientów w 15 krajach Europy. W Głogowie można skorzystać z usług menedżerów – Macieja Bartusia oraz Piotra Hubisza.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne