Artykuł InformacyjnyDzieje sięGłogów

Nowoczesny park handlowy MultiBox już otwarty!2 min na czytanie

Multibox otwarty! Nowy park handlowy w Głogowie zaprasza na promocje i koncert 3

W czwartek (24.10.) zmieniło się oblicze północnej części Głogowa. Co więcej, nowy obiekt handlowy będzie z pewnością jednym z częściej odwiedzanych przez mieszkańców punktów na mapie miasta. Ten nowy rozległy kompleks handlowy jest położony przy ulicy Sikorskiego 17, w pobliżu osiedli mieszkaniowych i przy markecie Kaufland. Jest to największy, liczący aż 9 tys. metrów kwadratowych park handlowy w mieście. Oba obiekty – market i pasaż handlowy – połączone są wspólnym parkingiem na 400 miejsc. W parku handlowym znajdują się sklepy popularnych i lubianych marek, w tym: Pepco, Rossmann, Empik, Sinsay, Smyk, Dealz, Neonet czy Chiński Market. A niebawem również siłownia.

Koncert na finał
Podczas hucznego otwarcia klienci mogli skorzystać z licznych promocji specjalnych oraz zniżek we wszystkich sklepach. Wiele z nich trwa do dziś. Dodatkowo dokonane zakupy były premiowane unikalnymi upominkami. W godzinach popołudniowych, bo przecież nie samymi zakupami człowiek żyje, organizatorzy zaprosili mieszkańców na koncert znanej i lubianej formacji polskiej sceny muzyki tanecznej – zespołu Boys. – Częstowaliśmy też słonymi i słodkimi niespodziankami. Dla dzieci przygotowaliśmy quizy z nagrodami – relacjonowała Agnieszka Staszak, przedstawicielka inwestora.

Solidna firma
Inwestorem i wykonawcą oraz docelowym zarządcą projektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Firma specjalizuje się w realizacji wysokobudżetowych projektów budowlanych, w szczególności handlowych i przemysłowych. Wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia kompleksową obsługę w tym zakresie. Oprócz realizacji własnych przedsięwzięć spółka obsługuje wielu inwestorów – zarówno polskich jak i zagranicznych.

Otwarcie MultiBox w Głogowie

Wiele atrakcji czekało na tych, którzy przyszli świętować otwarcie MultiBox Głogów. Zobaczcie film z tego wydarzenia. CZYTAJ WIĘCEJ:https://myglogow.pl/nowoczesny-park-handlowy-multibox-juz-otwarty/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Wtorek, 29 października 2019
Podziel się informacją ...

Zobacz inne