BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Nowości nie tylko dla elegantek. Warto wpaść do sklepu z galanterią skórzaną na rogu Grodzkiej2 min na czytanie

Nowości nie tylko dla elegantek. Warto wpaść do sklepu z galanterią skórzaną na rogu Grodzkiej

Sklep z galanterią skórzaną na rogu ul. Grodzkiej i Garncarskiej jest w tym miejscu już od 15 lat. I jak zapewnia jego właściciel – to najlepsza lokalizacja w mieście. 

U Jerzego Stasiaka każdy klient znajdzie coś dla siebie. Począwszy od gustownych torebek damskich, po eleganckie teczki dla panów. Skórzane a także wykonane z ekologicznych materiałów. Ceny? Przystępne i jedno jest pewne – w porównaniu do tych w galeriach godne uwagi.

– Mam towar o bardzo dobrej jakości, modne fasony i duży wybór kolorów – pan Jerzy w branży działa od dawna i wie, że asortyment musi być różnorodny, tak aby każdy kto wejdzie do jego sklepu wyszedł zadowolony. – Mamy nie tylko torby, saszetki, plecaki i walizki. Są też paski, portfele i kuferki, a także kurtki i płaszcze skórzane – właściciel każdemu klientowi doradzi, bo ma czas dla osób odwiedzających jego sklep.

Czy interes na starówce jest opłacalny? – Zawsze mogłoby być lepiej – uśmiecha się pan Jerzy i wspomina, że kiedyś było zdecydowanie więcej klientów. – Za mało się tu dzieje. Był czas, że na Stare Miasto przyjeżdżali ludzie z Polkowic czy Lubina. Dziś to już rzadkość. Nie ma restauracji i kawiarni, które przyciągałyby klientów. A ci chcą zrobić dobre zakupy, gdzieś odpocząć, coś dobrego zjeść – pan Jerzy widzi potencjał starówki, ale jak podkreśla, jeszcze wiele jest do zrobienia, aby więcej osób chciało spędzać tu wolny czas.

– Ale i tak na pewno jest to najlepsze miejsce w mieście i nigdzie indziej nie przeniósłbym swojego sklepu – zapewnia i zaprasza do siebie na udane zakupy.
RED

Tu można wypięknieć jeszcze tego lata. Centrum Urody Justyna zadba o to.
Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w BIZNES