Dzieje sięGłogów

Nowy komendant PSP w Głogowie!1 min na czytanie

Nowy komendant PSP w Głogowie!
rbt

Dziś (25.04.) w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, z udziałem dolnośląskiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Marka Kamińskiego, odbyło się uroczyste spotkanie związane z ze zmianami kadrowymi kierownictwa trzech komend powiatowych PSP.

Na stanowisko komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie powołany został st. bryg. mgr inż. Paweł Dziadosz. Jednocześnie mł. kpt. mgr. inż. Tomaszowi Michalskiemu powierzono pełnienie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Głogowie.

Radoxim 5

St. bryg. Paweł Dziadosz związany jest z pożarnictwem od 1998 roku. Początkowo służbę pełnił w komendzie rejonowej PSP w Lubinie na stanowisku dowódcy sekcji, następnie od roku 1999 służbę pełni  w komendzie powiatowej PSP w Polkowicach jako dowódca sekcji oraz młodszy oficer. Od 1998 roku, nieprzerwalnie służbę pełni w komendzie powiatowej PSP w Głogowie. Początkowo jako dowódca sekcji oraz dowódca zmiany w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej, następnie na stanowiskach starszego specjalisty, naczelnika wydziału i dowódcy JRG PSP w Głogowie. W roku 2019 powołany na zastępcę komendanta powiatowego PSP.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się