Dzieje sięGłogów

O co tu chodzi? Parking płatny 10zł. Tyle, że zdezorientowani kierowcy nie wiedzą, gdzie zapłacić1 min na czytanie

O co tu chodzi? Parking płatny 10zł. Tyle, że zdezorientowani kierowcy nie wiedzą, gdzie zapłacić

Parking płatny 10zł – od pewnego czasu taką informację mogą zobaczyć kierowcy wjeżdżający na parking Galerii Dworcowej. Tylko, że pojawia się problem.

 – Jestem zdezorientowany, zaparkowałem samochód chciałem zapłacić, ale nie wiem gdzie, w pobliżu nie ma żadnego parkometru ani osoby za to odpowiedzialnej – żali się jeden z kierowców. – Kierowcy boją się parkować swoje samochody obawiam się, że dostanę mandat- tłumaczy inny.

Od pracownicy jednego z pawilonów dowiedzieliśmy się, że znak stanął na parkingu po tym jak szef obiektu nie miał gdzie zaparkować. Przyznaje, że jest problem. – Ludzie parkują i pozostawiają samochody na wiele godzin przez co pracownicy oraz klienci nie mają gdzie zaparkować – informuje.

O komentarz poprosiliśmy administrację Galerii Dworcowej. – Pomysł pojawił się od Dni Głogowa, na wjeździe na parking stali pracownicy ochrony, którzy pobierali opłatę w wysokości 10 zł oraz wydawali paragony. Parking jest prywatny i należy do obiektu. Od pewnego czasu mieliśmy notoryczny problem z brakiem miejsc na parkingu. Opłatę można uiścić u pracownika ochrony, który dozoruje obiekt. Dla wszystkich pracowników oraz klientów parking jest darmowy. W przyszłości planowana jest modernizacja parkingu oraz stworzenie parkometrów – takie usłyszeliśmy wyjaśnienia.

Podziel się informacją ...
  • 124
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się