BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Od 10 lat dbają o nasze oczy, a od 3 na Starym Mieście4 min na czytanie

Od 10 lat dbają o nasze oczy, a od 3 na Starym Mieście 12

Salonów optycznych na starówce mamy kilka. W tym jeden na Grodzkiej. Przestronny, z profesjonalną obsługą i ogromnym wyborem oprawek, szkieł i soczewek kontaktowych.

Usytuowanie salonu w sercu miasta służy Grodzkiej, ponieważ salon jest naprawdę okazały, z piękną wystawą i świetnym oświetleniem wnętrza. Pomaga również właścicielom – optykowi Piotrowi Szerementowi i jego żonie optometrystce Dorocie. Oboje chwalą usytuowanie firmy właśnie w tym miejscu.

– Wiele osób idzie załatwić swoje sprawy do ratusza czy pospacerować. I tak wchodzą do nas i przekonują się, że mamy naprawdę szeroką ofertę – mówi Dorota Szerement. Salon znajdziemy na starówce, ale nie jest nowy w Głogowie. Wcześniej, przez 7 lat, działał przy ul. Jedności Robotniczej.

Salon Optoart był pierwszym w naszym mieście, w którym pracuje optometrysta. – Wielu pacjentów ceni sobie optometryczne badanie wzroku, gdyż jest bardzo dokładne. Warto podkreślić, że optometrysta jest w stanie stwierdzić, jaka jest wada wzroku oraz odpowiednio dobrać pomoce do skorygowania wady wzroku – podkreśla właścicielka salonu.

A dobrze dobrane szkła to połowa sukcesu. Druga to dobrze dobrane oprawki okularowe. W ofercie Optoart znajduje się blisko trzy tysiące modeli oprawek na każdą kieszeń dla dorosłych i dzieci. W salonie zatrudniona jest nawet osoba, która ukończyła kurs stylistyki opraw okularowych. Bo kto nie chce świetnie w okularach wyglądać?

W asortymencie znajdziemy również szkła kontaktowe, jak również wszelkiego rodzaju preparaty do czyszczenia okularów. – Naszym prawdziwym hitem są bezpieczne okulary przeciwsłoneczne z filtrami i korekcją. A więc osoby noszące okulary mają możliwość posiadania również takich, które będą zarówno korygować wadę wzroku, jak i chronić przed promieniami słonecznymi – kończy Dorota Szerment.
RED

Od 10 lat dbają o nasze oczy, a od 3 na Starym Mieście 9

Zobacz inne

Więcej w BIZNES