Artykuł Informacyjny

Od zera do trendsettera w branży komputerowej. Czy Krux podąża tą drogą?3 min na czytanie

Od zera do trendsettera w branży komputerowej. Czy Krux podąża tą drogą?

Chyba trudno znaleźć miłośnika gier wideo, który nigdy nie fantazjował o tym, jak by to było zarabiać na życie dzięki grom. To właśnie dzięki tej grupie coraz większą popularnością cieszą się gadżety gamingowe i inne skierowane do graczy akcesoria komputerowe. Krux to nowa polska marka produkująca sprzęt gamingowy — ale co sprawia, że jest wyjątkowa?

Czym jest firma Krux?

Krux to marka firmy Cooling, która od dawna znana jest jako niezawodny dostawca wysokiej jakości wentylatorów, zasilaczy i obudów komputerowych — więcej informacji znajdziesz tu: https://maxsklep.pl/757-krux. Marka Krux powstała właśnie po to, by oprócz tych urządzeń promować też wysokiej jakości klawiatury, myszki, mikrofony czy gadżety jak podstawki i uchwyty do kabli, a nawet fotele gamingowe.

Akcesoria komputerowe Krux wyróżniają się wysoką jakością wykonania i długą żywotnością. Gamingowe klawiatury będą w stanie wytrzymać godziny zmagań z zombiakami w Minecrafcie czy meczów Battle Royale w Fortnite. Gadżety od Krux również po prostu fajnie wyglądają. Świetnie prezentują się na biurku i stanowią super dodatek do każdego zestawu komputerowego.

Krux to polska marka od doświadczonego producenta, który doskonale zna potrzeby lokalnych graczy. Co ważne, produkty Krux są dostosowane do potrzeb typowego gamera: choć ich jakość jest porównywalna z produktami z najwyższej półki, kosztują tylko ułamek ich ceny. Mówiąc krótko, w swoim przedziale cenowym akcesoria komputerowe Krux nie mają sobie równych.

Dlaczego sprzęt Krux staje się coraz bardziej popularny?

Krux to doskonały jakościowo sprzęt o dobrej cenie — z nowoczesnym, spektakularnym gamerskim sznytem. Tysiące komputerowców skorzystało z wentylatorów i obudów Krux z naszego sklepu: https://maxsklep.pl/ – dzięki nam zoptymalizowali swoje pecety, i dziś często sięgają po myszy i klawiatury od tej firmy.

Myszki od Krux mają bardzo wysokie DPI i widowiskowe podświetlenie. Ergonomiczna i wygodna konstrukcja zapewnia wygodę podczas długich sesji FPS i RPG oraz przy codziennej pracy.

Podobnie klawiatury Krux, które nie tylko cieszą oko, ale zapewniają komfortową pracę — do wielu modeli dołączona jest podpórka na nadgarstki. W ofercie podwarszawskiej firmy znajdziesz również klawiatury mechaniczne, które zapewniają szybką reakcję i precyzyjny, dotykowy feedback podczas pracy na komputerze.

Gracze doskonale wiedzą, że najlepsze akcesoria komputerowe muszą być przewodowe: co jeśli bateria myszy padnie w finale turnieju LOL-a? Na szczęście dzięki organizerom i uchwytom na kable od firmy Krux będziesz w stanie zapanować nad plątaniną przewodów i ułożyć ładnie swoje stanowisko gry i pracy.

Akcesoria komputerowe Krux to także systemy chłodzenia — wentylatory czy pompy ciepła. Ciche chłodzenie w połączeniu z jedynym w swoim rodzaju podświetleniem zamieni Twój komputer w gamingową maszynę stanowiącą też prawdziwą ozdobę salonu — zwłaszcza w połączeniu z profesjonalną obudową PC Krux.

Rzadko się zdarza, by nowa polska marka mogła konkurować z uznanymi światowymi brandami — zarówno pod względem jakości, jak i ceny tych akcesoriów komputerowych. Krux to brand dla graczy, który ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Zobacz inne