Edukacja Głogów

Ogólnopolska Sieć Szkół CERTUS1 min na czytanie

Ogólnopolska Sieć Szkół CERTUS

Została utworzona w 1996 r przez Międzynarodową Federację Modern Ju-Jitsu. Pierwszą placówką była Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony w Głogowie. Powołanie szkół wychodziło naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wysoko wykwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Wkrótce zaczęły powstawać również szkoły w innych miastach, a monitorowanie rynku pracy i jego potrzeb, zaowocowało otwarciem nowych kierunków nauczania. Wysokie standardy które obowiązują w naszych szkołach zyskały uznanie w oczach słuchaczy, a kwalifikacje przez nich uzyskane są bardzo cenione przez potencjalnych pracodawców

Radoxim 5

Naszym celem nigdy nie było „mnożenie” kierunków, zawsze skupiamy się na tych najbardziej atrakcyjnych, pilnując, aby nauka na nich dawała znakomite przygotowanie, bez względu na to czy jest to prowadzone przez nas gimnazjum, liceum czy szkoła policealna.

Specjalistyczna kadra doświadczonych nauczycieli o wysokich kwalifikacjach merytorycznych i doświadczeniu zawodowym gwarantuje odpowiednie przygotowanie słuchaczy do egzaminu, matury czy uzyskania zawodu.

Nauka we wszystkich szkołach w systemie zaocznym.

Szkoły Policealne kwalifikacje potwierdzone certyfikatem EUROPASS uznawanym w krajach Unii Europejskiej.

Zapraszamy do naszych szkół. Rozpoczęcie nauki- wrzesień 2020 rok. Obniżamy czesne ( informacja w sekretariacie szkoły ) Głogów ul.Obozowa 3, tel. 76 832 24 42, www.certus.edu.pl

Zobacz inne