Dzieje sięGłogów

Oliwia z Białołęki zagra w filmie “Dziewczyny z Dubaju”. BRAWO!1 min na czytanie

Oliwia z Białołęki zagra w filmie

– To był taki przypadek! – opowiada historię, jak twierdzi życia, Angelika Buczkowska-Gardyńska z Białołęki w gminie Pęcław. Kilka dni temu, przeglądając instagrama, zobaczyła ogłoszenie na profilu znanej piosenkarki Dody. – Szukała dziewczynki o ciemnych włosach i niebieskich oczach do swojego filmu „Dziewczyny z Dubaju” – wspomina.

Długo się nie zastanawiała i wysłała zdjęcie swojej 4-letnie córeczki Oliwii. Odpowiedź była niemal natychmiastowa. – Po pół godziny zadzwoniła do mnie reżyser Monika Figura i zaprosiła do współpracy – dodaje. Na początku nie mogła w to uwierzyć, ale później podpisała umowę i już 8 lipca mama z córką wyjeżdżają na plan filmowy do Warszawy. Film w kinach ma pojawić się w styczniu. – Inni nadal mi nie wierzą, a przecież wkrótce moją córkę zobaczymy na ekranach kinowych w całej Polsce! – cieszy się pani Monika.

Radoxim 5

Kogo zagra Oliwia? Prawdopodobnie córkę jednego z szejków arabskich. – Nigdy nawet wcześniej o tym nie myśleliśmy – robiliśmy sesje zdjęciowe Oliwii, bo jest piękną dziewczynką i ma swój urok osobisty, ale żeby coś takiego? Świetna sprawa! – kończy. A my trzymamy kciuki za Oliwię!
RED
fot. Anna Tondel/Fotografia AT Tondel

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się