Dzieje sięGłogów

Oskar Brzezik nakręcił filmik „Bezradność”. Pokazuje problemy młodych ludzi1 min na czytanie

Oskar Brzezik nakręcił filmik "Bezradność". Pokazuje problemy młodych ludzi

Oskar Brzezik ma 19 lat. Kilka tygodni temu ukończył Zespół Szkół Politechnicznych. Przed nim egzaminy maturalne. W między czasie znalazł jednak chwilę, aby zastanowić się nad problemami swoich rówieśników. Napisał scenariusz i przy pomocy znajomych nakręcił krótki filmik.

– Niektórym te problemy mogą wydawać się niepotrzebne. Często się z nich śmiejemy. A powinniśmy pomóc, porozmawiać – zauważa autor. Nie ukrywa, że sam był świadkiem wielu takich sytuacji. Podkreśla, że młodzi ludzie nie zawsze wiedzą gdzie szukać pomocy. – Albo wstydzą się o nią poprosić – dodaje Oskar.

Bezradność/Oskar Brzezik

Oskar Brzezik ma 19 lat. Właśnie ukończył Zespół Szkół Politechnicznych. Nakręcił krótki filmik opowiadający o problemach młodzieży. – Niektórym mogą wydawać się, że całkiem niepotrzebne. Często się z nich śmiejemy. A powinniśmy pomóc, porozmawiać – przekonuje. Zobaczcie efekt jego pracy.

Opublikowany przez MyGlogow.pl Piątek, 22 maja 2020

Ten filmik opowiada o zawodzie miłosnym. Młody człowiek sięga po alkohol. Zaczynają się problemy. Nie może sobie z nimi poradzić. Chce popełnić samobójstwo. – Mam nadzieję, że będziemy częściej zwracać na to uwagę – mówi chłopak. Oskar chciałby w przyszłości założyć kanał na YouTube i pokazywać życie właśnie z tej drugiej strony.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się