Dzieje sięGłogów

Oskar Brzezik w reality show! W TTV zastąpi Gabriela i Rafała2 min na czytanie

Oskar Brzezik w reality show! W TTV zastąpi Gabriela i Rafała

Nie tak dawno gwiazdami TTV była głogowska para – Gabriel Seweryn i Rafał Grabias. Ich losy oglądaliśmy w reality show “Królowe życia”. Kilka miesięcy temu zniknęli jednak z ekranów telewizorów. Ale okazuje się, że nie musieliśmy długo czekać na kolejnego głogowianina w tej stacji. W programie “It’s my life. To moje życie!” zobaczymy 20-letniego Oskara Brzezika.

Wszystko zaczęło się w listopadzie, kiedy Oskar wyjechał do Krakowa. Zamieszkał w jednej z kamienic w centrum miasta – wraz z czterema innymi uczestnikami. – Byłem tam przez ponad dwa miesiące Przez całą dobę byliśmy na pod okiem kamer. Można powiedzieć, że towarzyszyły nam cały czas – opowiada chłopak.

O co chodzi w tym programie? Każdy ze współlokatorów rozpoczyna start w dorosłość w wielkim mieście. Będą przeżywać w nim pierwsze wzloty, ale i pierwsze upadki. Jak poradzą sobie w nowych okolicznościach? To właśnie wkrótce zobaczymy.

Oskar nie ukrywa, że decyzja o udziale w tym programie była spontaniczna. – Przebywałem na kwarantannie w domu i przeglądałem internet. Trafiłem na ogłoszenie o castingu. Zawsze chciałem zrobić coś szalonego w swoim życiu. Bez wahania się zgłosiłem. Lubię nowe wyzwania. Udało się – dodaje Oskar.

Okazuje się, że dla Oskara była to… druga wizyta w Krakowie. – Ostatni raz byłem tam dziesięć lat temu na szkolnej wycieczce. Miasto przypadło mi do gustu. Biegam, bo przygotowuję się do maratonu, więc na sportowy sposób zwiedziłem to miasto – nie ukrywa 20-latek, który studiuje elektronikę i telekomunikację na Politechnice Wrocławskiej. Wiele szczegółów z planu programu zdradzić nie może. Jakaś miłość? O tym, co się tam działo, będzie można się przekonać od 16 lutego w TTV. Nakręcono około 30 odcinków.
RED
fot. kriz.pl

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się