Dzieje sięFotoGłogów

Ósmoklasiści piszą egzamin z matematyki. I planują wakacje4 min na czytanie

Ósmoklasiści piszą egzamin z matematyki. I planują wakacje 13

Uczniowie ósmych klas pod Szkołą Podstawową nr 9 pojawili się znacznie szybciej. Niektórzy z nich powtarzali jeszcze sobie wzory matematyczne, inni żartowali, jakby stres im nie był straszny. Dziś (26.05.) rozpoczął się egzamin z matematyki – podkreślają, że najtrudniejszy ze wszystkich.

Stanisław Król (14 l.) wracał pamięcią do wtorkowego (25.05.) egzaminu z języka polskiego. – Myślę, że poszło mi dobrze. Obym miał ponad połowę punktów – zastanawiał się, bo przecież na wyniki trzeba poczekać kilka tygodni. – W części pisemnej był Pan Tadeusz. Przeczytałem lekturę, ale… do połowy – śmiał się.

Jego koleżanka Wiktoria Rogozińska (14 l.) planowała już wakacje. – Na pewno gdzieś wyjadę, pewnie poza Polskę. Chcę odpocząć – deklarowała dodając, że ten rok dla młodzieży był trudny. – Epidemia spowodowała, że w szkole byliśmy dwa miesiące na początku roku szkolnego. Wróciliśmy do niej w maju. Brakowało nam kontaktów z rówieśnikami – nie ukrywała. Teraz chce to nadrobić. Za nim jednak tak się stanie – jeszcze jeden egzamin, jutro (27.05.) z języka angielskiego.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się