Dzieje sięGłogów

Ostatni sygnał GPS z lawety odebrano w Głogowie. Właściciel daje nagrodę 5 tys. złotych!1 min na czytanie


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/myglogow/domains/myglogow.pl/public_html/wp-content/themes/the-next-mag/inc/libs/tnm_core.php on line 1104

Internet obiegła informacja o skradzionej lawecie z Rawicza. To Mercedes Sprinter W906, biały z czarnymi paskami, PRA 07821. Za podanie jej lokalizacji, właściciel firmy Royal Cars Rawicz daje 5 tysięcy złotych. Auto zostało wypożyczone, ale nigdy nie wróciło do właściciela.

-Otrzymaliśmy zgłoszenie o przywłaszczeniu lawety 10 grudnia. Zgłaszający poinformował, że wypożyczył auto obywatelowi Ukrainy – potwierdza Beata Jarczewska, oficer prasowy rawickiej komendy. Funkcjonariusze prowadzą czynności operacyjne w celu ustalenia sprawcy. Istnieje możliwość, ze papiery, na które było wypożyczone auto zostały sfałszowane.

Ostatnia lokalizacja GPS to okolice Głogowa (09.12 5:40). Możliwe, że to własnie na naszym terenie znajduje się auto. Jeżeli ktoś widział lawetę ze zdjęć, powinien skontaktować się z policją. Zadzwoniliśmy do firmy Royal Cars Rawicz, gdzie potwierdzono nam, że dla informatora przewidziana jest nagroda w wysokości 5 tys. złotych.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się