my:JerzmanowaRegion

Ostatnie dni wakacji można spędzić z Gminnym centrum Kultury1 min na czytanie

Ostatnie dni wakacji można spędzić z Gminnym centrum Kultury

W gminie Jerzmanowa rozpoczęło się młodzieżowe pożegnanie wakacji. Cykl wieczornych i nocnych warsztatów, wyjątkowe spotkania prowadzone tylko przez specjalnie zaproszone osoby.

Totalnie za free, ale jest to oferta tylko dla młodzieży w wieku 14 – 18 lat z gminy Jerzmanowa. Warsztaty, zajęcia i zabawy na zakończenie wakacji właśnie się rozpoczęły i potrwają do końca sierpnia, codziennie, w różnych miejscowościach. W programie teatr ognia, turniej gier komputerowych FIFA i NBA, warsztaty fotografowania, dron w akcji, rapowanie z Piekielnym, dzika kuchnia, turniej siatkówki, turniej strzelniczy, warsztaty stolarskie, malarskie, bębniarskie i sportów walki. A podczas nocowania ognisko i muzyka. Wszystko to organizuje Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

Zaczęło się w Smardzowie nocą pod namiotami, przy ognisku z kiełbaskami i muzyce, i przy kinie pod chmurami. Kolejne takie zajęcia już 20 sierpnia w sali OSP w Jerzmanowej – warsztaty dron w akcji, a także malowanie obrazów na płótnie. 21 sierpnia w Kurowicach zajęcia poprowadzi trener Legionu Głogów, a youtuber i autor książek o grach. Będą także takie zajęcia w Jaczowie i Łagoszowie Małym. Codziennie do końca wakacji.
RED

Zobacz inne

Więcej w my:Jerzmanowa