my:GminaGłogówRegion

Otwarcie Klubu Seniora w Serbach2 min na czytanie

Otwarcie Klubu Seniora w Serbach 3

Z myślą o osobach w wieku 60+ w Gminie Głogów powstał drugi Klub „Senior+” w Serbach, którego uroczyste otwarcie miało miejsce 19 stycznia br.

Klub „Senior+” w Serbach powstał w ramach wieloletniego programu na lata 2021-2025, edycja 2022 Moduł 1 i mieści się w budynku Zakładu Gospodarki Komunalnej w Serbach przy ul. Brzozowej 3.

Uroczystego otwarcia dokonali: wójt gminy Głogów Bartłomiej Zimny oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Danuta Sadowska. W uroczystości otwarcia Klubu wzięli udział seniorzy – uczestnicy Klubu Seniora w Serbach oraz zaproszeni goście: poseł na Sejmu RP Wojciech Zubowski, przewodniczący rady gminy Piotr Cypryjański, radni miejscowości Serby Krystyna Szwiergiel, Jerzy Borciuch, Ireneusz Czyczyk, sołtys miejscowości Serby Tadeusz Marut, Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej Andrzej Konowalczyk, dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego gminy Głogów Leszek Rydz oraz Ks. Proboszcz Marek Waścińki, który dokonał poświęcenia obiektu.

Jesień życia nie musi być czasem smutnym, nudnym czy upływającym w samotności. W każdym wieku i na każdym etapie życia potrzebna jest pasja, aktywność, kontakt z otwartymi i życzliwymi ludźmi, jednym słowem powody dla których warto żyć!

RED

Zobacz inne