Artykuł Informacyjny

PANEK CarSharing wprowadza nowe samochody ulubionego modelu Użytkowników!1 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 880

CarSharing to system wypożyczania samochodów na minuty za pomocą aplikacji. Jak wiadomo, niekwestionowanym liderem w branży CarSharingowej jest PANEK CarSharing. Wielu klientów PANKA spytanych o ulubiony samochód we flocie, bez wahania odpowiada: Seat Arona. Nic dziwnego- ten samochód ma świetny stosunek jakości do ceny. Znajduje się w klasie Comfort.

Firma PANEK powiększa flotę! Dzisiaj odebrała pierwszą lawetę z nowymi Aronami! Jak informuje PANEK, odbiory samochodów potrwają najbliższe dwa tygodnie, a relokacja powinna zakończyć się w lutym. Samochody pojawią się w całej Polsce, a autami będzie można podróżować po wszystkich 250 strefach.

Czy model nowozakupionych Aron będzie taki sam jak poprzednie? Otóż nie! Od kilku miesięcy trwają odbiory nowych samochodów, które systematycznie pojawiają się na ulicach. Tym razem nowością w Seacie Arona będzie uruchamianie za pomocą kluczyka. Klienci prosili o taką możliwość, ponieważ plusem wynajmowania samochodów na kluczyk jest możliwość postoju w miejscach bez zasięgu czy na parkingach podziemnych.

Arona w pakiecie to perełka wśród oferty PANKA. Firma poleca pakiety, w których nie płaci się za postój oraz minuty jazdy. Faworytem jest opcja weekendowa, czyli pakiet 3-dniowy, którego ceny zaczynają się już od 219 zł. Auta można wynająć we wszystkich 250 miastach i podróżować nimi po całej Polsce.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w aplikacji, skorzystaj ze specjalnego kodu! Każdy nowy użytkownik dostanie za darmo 20 zł na swoje pierwsze przejazdy, a jeśli skorzysta z kodu TERAZ10 otrzyma dodatkowe 10 zł na przejazdy. Samochód można wynająć i oddać w dowolnym miejscu w Polsce objętym strefą PANEK.

Więcej szczegółów na: https://panekcs.pl/

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne