Artykuł InformacyjnyExtra

U nas naprawisz każde auto. Mamy 30-letnie doświadczenie na rynku11 min na czytanie

U nas naprawisz każde auto. Mamy 30-letnie doświadczenie na rynku

Peugeot B&B to przede wszystkim doświadczenie i jakość. Firma działa na leszczyńskim rynku od wielu lat – ponad 30-stu. I właśnie w tym czasie zaskarbiła sobie zaufanie wielu klientów, którzy chętnie wybierają ich usługi ze względu na fachową wiedzę oraz umiejętności.
Podstawową zaletą B&B w Lesznie jest nie tylko profesjonalne podejście, ale też możliwość wykonania każdego rodzaju naprawy w jednym miejscu. Oprócz warsztatu mechanicznego, serwis posiada własną, dobrze wyposażoną blacharnię i lakiernię, gdzie realizuje naprawy wszystkich marek zgodnie z zaleceniami producenta.

To z kolei zapewnia odpowiednią jakość, a także poprawia bezpieczeństwo właściciela auta. – Codziennie dbamy o jakość i zadowolenie naszych klientów, bo to oni są dla nas najważniejsi. Wystarczy zgłosić szkodę, a my kompleksowo zajmiemy się jej likwidacją. Pomożemy w wypełnieniu dokumentów potrzebnych do likwidacji szkody, przy współpracy z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym. Wykonamy oględziny i po akceptacji kosztorysu i realizacji zamówionych części, naprawimy samochód. Wypożyczymy samochód zastępczy. Ponadto wykonujemy również naprawy elektryczne i mechaniczne – przekonuje Mariusz Pytlik – kierownik serwisu Peugeot B&B Leszno

Serwis przy ul. Poznańskiej 27 w Lesznie został wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia potrafiące szybko i sprawnie zdiagnozować przyczynę awarii. Nieoceniona jest także wiedza i doświadczenie samych pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Firma zapewnia samochody zastępcze na czas naprawy, a także mycie auta po każdej zrealizowanej usłudze. W B&B można także dokonać wymiany oleju, filtrów, klocków hamulcowych i innych napraw eksploatacyjnych. Na miejscu można również dokonać przeglądu klimatyzacji i skorzystać z myjni ręcznej oraz doprowadzić auto do nienagannego wyglądu poprzez polerowanie, woskowanie, regenerację lamp, a także czyszczenie tapicerki, czy pielęgnację skórzanych foteli. To również profesjonalnie wyposażony i funkcjonujący magazyn części zamiennych, w którym można zamówić niemal wszystkie elementy.

Teraz, przed zimą, warto zadbać o samochód i przygotować go na znacznie trudniejsze trasy.
– Coraz szybciej robi się ciemno, a warunki na drodze stają się trudniejsze. W trosce o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych należy sprawdzić swój samochód przed jesienno-zimowymi trasami. Z tego powodu w Peugeot B&B przygotowaliśmy jesienną 40-procentową zniżkę na wymianę oleju wraz z filtrem. Gratis sprawdzimy stan układu hamulcowego, zawieszenia, ogumienia, płynów eksploatacyjnych, akumulatora i skuteczność oświetlenia. Oferta dotyczy aut osobowych i dostawczych wszystkich marek, a promocyjną usługę wykonamy w serwisach w Lesznie i Gostyniu – przekonuje Mariusz Pytlik

To jednak nie koniec. Potwierdzeniem fachowości pracowników B&B w Lesznie są prowadzone szkolenia związane z autami przyszłości oraz poprawą bezpieczeństwa – W Peugeot B&B przeprowadziliśmy kilkudniowe szkolenia z zakresu budowy samochodów elektrycznych i hybrydowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie, które mają na celu podniesienie zakresu wiedzy o samochodach przyszłości, czyli elektrycznych i hybrydowych, a tym samym podniesienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz nabycie doświadczenia przez strażaków – informuje dyrektor techniczny Wojciech Przybył.

Przed zakupem używanego samochodu warto odwiedzić serwis B&B zarówno w Lesznie jak i w Gostyniu, w celu sprawdzenia stanu technicznego pojazdu i wiarygodności sprzedawcy. Ułatwi to podjęcie decyzji, a także zabezpieczy przed ukrytymi wadami, a w konsekwencji nieplanowanymi wydatkami. – Przed zakupem samochodu używanego zapraszamy do serwisu Peugeot B&B, aby nasi specjaliści sprawdzili jego stan techniczny. Wykryjemy wady ukryte przez sprzedającego, wykonamy diagnostykę komputerową, sprawdzimy stan powłoki lakierniczej, podwozia, układu hamulcowego, grubość tarcz hamulcowych i wszelkich innych systemów wpływających na bezpieczeństwo. Pewność co do kupowanego samochodu jest bezcenna – zapewnia kierownik.

Właśnie tutaj, w Lesznie znajduje się autoryzowany salon marki Peugeot, a także serwis samochodów tej marki. Można w nim kupić auta osobowe i dostawcze spod znaku lwa, a także, co pewnie nie wszyscy wiedzą, także samochody używane. Co ważne, przy zakupie auta B&B dopasuje do potrzeb klienta finansowania na nowe i używane, a także ubezpieczenia AC i OC.

Warto zaglądać na stronę dealer.peugeot.pl i być na bieżąco. Z kolei na facebookowym profilu publikowane są promocje, oferty specjalne i aktualności z życia Peugeota. Serwis B&B przy ul. Poznańskiej 27 w Lesznie zaprasza w godz. 8:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty w godz. 9:00-13:00. Jeśli chcesz, by twoje auto było sprawne, zadbane i co najważniejsze – bezpieczne, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Sprawdź, a przekonasz się, że nie przepłacisz.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne