Piąta porażka z rzędu. Czy to już kryzys?

06:43, 22.11.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 06:43, 22.11.2019

Kolejna porażka szczypiornistów KS SPR Chrobrego Głogów. Tym razem przegrali na wyjeździe z MKS-em Kalisz. Fatalny był początek meczu w wykonaniu głogowian, którzy przegrywali już 4:0. Wtedy dla naszych trafił Adam Babicz z rzutu karnego.

Ale Chrobremu nie szło - w 18. minucie było już 12:3. W pierwszej połowie strat nie udało się już odrobić i przegrywaliśmy 19:8. Później zaczęła się pogoń za wynikiem. I był moment, że udało się stratę zniwelować do dwóch bramek. Zabrakło przysłowiowej kropki nad "i". MKS znów odjechał i pewnie wygrał 31:26. Dla Chrobrego to piąta porażka z rzędu w lidze. A przed nimi mecz z wicemistrzem Polski Orlen Wisłą Płock.

Chrobry: M. Kapela - S. Makowiejew, M. Bekisz, M. Podobas, K. Tylutki, K. Sadowski, R. Jamioł 1, D. Przysiek 1, D. Wawrzyniak 2, D. Krzysztofik 2, T. Klinger 4, J. Orpik 4, M. Marszałek 5, A. Babicz 7.