FotoSport

Piękna bramka z dystansu! Sokół Jerzmanowa rewelacją jesieni6 min na czytanie

Piękna bramka z dystansu! Sokół Jerzmanowa rewelacją jesieni 10

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Sokół Jerzmanowa jest największą sensacją klasy okręgowej tego sezonu. Beniaminek do rywalizacji w tej lidze wszedł z przytupem. O ile te pierwsze udane mecze można było nazywać „siłą rozpędu”, o tyle w każdych następnych Sokół budował swoją mocną pozycję.

Z Odrą Chobienia nie było jednak łatwo – ten niedzielny mecz (15.11.) był ostatnim w tym roku. Sokół miał wiele okazji, ale ich nie wykorzystał. Odra przeprowadziła składną akcję, wdarła się w pole karne i prowadziła. Rzutem na taśmę, przed zejściem na przerwę, wyrównał z rzutu karnego Adrian Woźniak. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił.

– Atakowaliśmy, ale oni zamurowali tyły nastawiając się na kontrataki – ocenia trener miejscowych Dariusz Woźniak. W 78. minucie odpalił Dominik Wasieńko… oj co to była za bramka! Huknął z dystansu z około 25 metrów. Wpadło! Jak się później okazało było to trafienie na wagę trzech punktów. – Spodziewałem się trudnego meczu. Widać, że w ostatnich meczach Odra złapała wiatr w żagle i urwała parę punktów. Dmuchaliśmy na zimne. Nie można lekceważyć przeciwnika. Uczulałem zawodników, że musimy poważnie podejść do rywala – dodaje trener Woźniak.

Do zespołu można mieć trochę pretensji o skuteczność. –Pamiętajmy, że to jest nasz piętnasty mecz w rundzie. Dochodzi zmęczenie, kontuzje. Ostatnie trzy mecze zagraliśmy w tydzień. Dużo nas to kosztowało zdrowia – wyjaśniał. Sokół zagrał rewelacyjną rundę jesienną i jest w czubie klasy okręgowej. – Podziękowania dla chłopaków – za frekwencje na treningach, za zaangażowanie podczas meczów. Byliśmy skazywani na pożarcie, spadek a tutaj taka sytuacja! – cieszy się szkoleniowiec. Sokół tuż za podium z 32 punktami na koncie.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Foto