Dzieje sięGłogów

Piękna Celina Kolman z Grębocic jest polską kandydatką w konkursie Miss Heritage Global 20192 min na czytanie

Piękna Celina Kolman z Grębocic jest polską kandydatką w konkursie piękności Miss Heritage Global 2019

To dziewczyna z Grębocic. Właśnie robi karierę w Londynie jako tancerka i modelka. Miss Heritage Global To wyjątkowy konkurs piękności skupiający się na promowaniu także dziedzictwa narodowego kandydatek, kultury ich krajów i ich pochodzenia. Potrwa do 21 sierpnia w Ghanie w Afryce, ale można także głosować na kandydatki przez internet. Do finału dostało się 50 kobiet z różnych krajów świata, w tym właśnie ona.

Celina (28 l.) Kolman pochodzi z muzykującej rodziny, wielu jej członków gra w Orkiestrze Dętej w Grębocicach. Jako sześciolatka wzięła udział w swoim pierwszym pokazie mody, organizowanym przez przedszkole, do którego chodziła. Dwa lata później wzięła udział w programie Wygraj Sukces, konkursie piosenki.

– Jako dziecko uwielbiałam śpiewać i tańczyć, lecz nigdy nie pomyślałam, że w tych dziedzinach będę miała okazję pracować nad swoją karierą. Oprócz muzyki, uwielbiałam się także uczyć języka angielskiego. Chciałam zostać tłumaczem przysięgłym. To był wtedy mój plan na życie – wspomina.

Dziewczyna z Grębocic będzie na nim prezentowała polską kulturę. Są w nim planowane odsłony, jak prezentacja strojów narodowych czy narodowej kuchni, a także własnego talentu. Celinie Kolman można pomóc, wysyłając na nią głosy przez internet. Głosować można codziennie, już teraz, a linki do głosowania są na stronach Celiny na Facebooku lub na Instagramie.
DON
fot.nadesłane

Podziel się informacją ...
  • 299
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się