Dzieje sięGłogów

Piękna gra i dużo inspiracji. Uczniowie z Głogowa na meczu w Katowicach. Zobacz zdjęcia!5 min na czytanie

Piękna gra i dużo inspiracji. Uczniowie z Głogowa na meczu w Katowicach. Zobacz zdjęcia! 8

O wyprawie fanów piłki ręcznej z akademii UKS Sport Land Głogów informowaliśmy już w poniedziałek (16.01) TUTAJ. 59 uczniów akademii świetnie bawiło się nie tylko na meczu w Spodku, ale także zwiedzając Katowice. Emocjami i zdjęciami podzielił się z nami Wojciech Łuczak, trener akademii i opiekun wycieczki.

– Nasi młodzi zawodnicy reprezentacji grali bardzo nerwowo na początku, ale potem odzyskali tę pewność dzięki temu byliśmy świadkami pięknego zwycięstwa – mówi trener Łuczak – Mistrzostwa były dla nas bardzo udane, cała prestiż wydarzenia i kultura kibicowania… bardzo udzieliła nam się radość miła atmosfera w tym kibicowaniu. Słyszeliśmy nawet hymn zaśpiewany a capella w czasie meczu! – Chwali i dodaje, że potem cała grupa przyjemnie spędziła czas sercu Katowic, gdzie brali udział w różnych imprezach towarzyszących.

Czy walka o piłkę była zacięta? – Oczywiście! – zapewnia pan Wojciech – Nikt przecież nie przyjeżdża na zawody na skalę światową, by przegrać. Drużyna Arabii Saudyjskiej dała z siebie wszystko i byliśmy świadkami świetnych akcji na obu meczach. Uczniowie mieli okazję zobaczyć najlepszych w akcji i mam nadzieję, że coś z tego doświadczenia wniosą do własnego stylu gry – mówi.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się