Dzieje sięGłogówmy:ŻukowiceRegion

Piękna rocznica pięknych małżeństw. Złote Gody11 min na czytanie

Piękna rocznica pięknych małżeństw. Złote gody 2023 16

W miejskim ratuszu odbyła się dziś (19.01) uroczystość Złotych Godów, czyli 50-lecie pożycia małżeńskiego. Uroczystość prowadziła Magdalena Tazbir-Suchocka, kierownik urzędu stanu cywilnego – Swoim życiem potwierdziliście zawarty w obrączce symbol małżeństwa – mówiła – Nie dlatego, że jest ona wykonana ze szlachetnego kruszca, ale dlatego, że nie ma początku i końca, tak jak wasza jedność małżeńska.

Śpiewne życzenia złożył zespół Radocha. Gratulacje i serdeczne życzenia dalszej radości z życia małżeńskiego złożył prezydent miasta Rafael Rokaszewicz, a także wójt Żukowic Krzysztof Wołoszyn.

– Drodzy państwo, 50 lat to wspaniały jubileusz i powód do dumy, bo stworzyliście w ich czasie swoje rodziny. Pragnę wam pogratulować, ale też podziękować, bo w ciągu tego czasu byliście wzorem do naśladowania – mówił prezydent Rokaszewicz – Życzę wam kolejnych jubileuszy oraz dużo zdrowia i szczęścia.

Złote Gody świętowało dziś osiem par: Teresa i Jerzy Kobus, Teresa i Henryk Cackowscy, Teresa i Roman Kuśmierz, Teresa i Ryszard Naszydłowscy, Barbara i Piotr Okońscy, Jolanta i Józef Paradowscy, Cecylia i Paweł Piosik, Lucyna i Adam Ślufarscy.

RED

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się