FotoSport

Piękne gole i pewny awans do baraży. Wielki sukces juniorów młodszych4 min na czytanie

Piękne gole i pewny awans do baraży. Wielki sukces juniorów młodszych 3

Pomarańczowo-czarnym wystarczył remis, aby zrealizować cel. Ale na boisko wybiegli na tyle zmobilizowani, że już po pierwszej połowie było pewne, że tego meczu nie przegrają. W starciu z Parasolem Wrocław (wojewódzka liga juniorów młodszych) strzelali gola za golem. Na przerwę schodzili z przewagą pięciu bramek.

– Chłopaki jest dobrze, ale resetujemy się, nie odpuszczamy i gramy dalej! – mówił trener Paweł Rząsa. Mimo upału juniorzy Chrobrego dopięli swego. Po przerwie dołożyli kolejne bramki. Wygrali aż 6:1. A to dało im awans do baraży o Centralną Ligę Juniorów Młodszych.

Radoxim 5

– Przed nami jeszcze jedna kolejka, ale jej wynik nie będzie miał znaczenia dla układu tabeli. Na pewno w połowie czerwca zagramy o awans. Mocno na to liczymy – cieszył się Rząsa.

Chrobry wkrótce pozna rywala. Będzie nim mistrzowski zespół z województwa lubuskiego, śląskiego lub opolskiego.
MK

Chrobry Głogów-Parasol Wrocław 6:1 (5:0)
Bramki dla Chrobrego: 1:0 Jóźwiak (7′), 2:0 Jóźwiak (18′), 3:0 Jóźwiak (27′), 4:0 Budziński (34′), 5:0 Boksiński (42′), 6:0 Górski (65′).
Chrobry: Cieśla – Jandziak (Hoffman 46′), Boksiński, Mól, Malczuk (Wojak 46′), Chaberek, Jóźwiak (Romanowski 56′), Pisarski (Kłakułak 46′), Skiba, Budziszewski (Górski 46′).Zobacz inne

Więcej w Foto