FotoSława

Piękne Julia i Laura czarują w blasku refraktorów. Jednak to nie ich jedyna pasja3 min na czytanie

Piękne Julia i Lena czarują w blasku refraktorów. Jednak to nie ich jedyna pasja 2

Piękne, seksowne i inteligentne. To Julia (24 l.) i Laura (20 l.) Wycichowskie z Ciosańca w gminie Sława. Jakiś czas temu było o nich głośno. Startują w wyborach miss i to z powodzeniem. Jury oraz publiczność zachwycały się ich urodą. Modeling to ich wielka pasja. Znalazły się w czołowej dziesiątce miss województwa Wielkopolskiego a Laura wygrywała też wybory na najpiękniejszą miss Sławy.

Cały czas w głowie im modeling, ale o dziwo traktują to dorywczo, bo zupełnie inaczej planują swoją przyszłość. Starsza z sióstr Julia ostatnio została matką. Urodziła syna Leona. – Jestem bardzo szczęśliwa – nie ukrywa. Chłopczyk ma już dwa miesiące. – Macierzyństwo mnie pochłonęło do reszty – dodaje. Promienieje! – Przygotowując się do zawodów nie musiałam stosować żadnych diet, bo jestem szczupła. Ciąża tego nie zmieniła. Nie musiałam zrzucać zbędnych kilogramów – opowiada. W czerwcu ukończyła studia licencjackie – z zawodu jest dziennikarką. Udziela się też w amatorskiej grupie teatralnej. – Zajęć mam sporo, nie nudzę się – zapewnia.

Laura studiuje bezpieczeństwo narodowe. Była na szkoleniu na szeregowego. Trzeba przyznać, że mundurze jej do twarzy. – Na poligonie miałam tylko minutę na prysznic! – relacjonuje 20-latka. – Na ten czas musiałam zapomnieć, że… jestem kobietą. To świetne doświadczenie – nie ukrywa. W przyszłości chciałaby zostać wojskowym. Julia na razie nie planuje kontynuować kariery, Laura marzy o kolejnych zawodach. Kto wie, czy wkrótce tych marzeń nie spełni. W tej małej wsi wszyscy je znają. I mężczyźni nadal z nimi wzdychają. – Adoratorów nadal nam nie brakuje – przyznają. Obie są już zajęte – u Julii na dłoni piękny pierścionek zaręczynowy. Laura też poznała już wybranka swojego serca.
AG

Podziel się informacją ...
  • 77
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Foto