Akcja

Piękne wesele, pyszne dania w restauracji i niesamowita rozrywka dla dzieci… To wszystko w Nadodrzańskim Dworze5 min na czytanie

Pyszne dania w restauracji i niesamowita rozrywka dla dzieci. Nadodrzański Dwór zachwyca 11

Nadodrzański Dwór to hotel, sala bankietowa, restauracja Platanova, kręgielnia, a nieopodal marina i parki rozrywki dla dzieci. To miejsce magiczne, bo choć jego rozmiary są imponujące – cały kompleks ma ponad 7000 mkw – właścicielom obiektu, udało się zadbać o domową przytulną atmosferę tego miejsca.

Nie tylko właściciele Nadodrzańskiego Dworu to osoby związane z naszym regionem. Jego dyrektor pan Dariusz oraz kadra manadżerska to głogowianinie. Dyrektor zdobywał doświadczenie zarządzając hotelami w Europie, obecnie zajął się tym w Nowej Soli, do którego ściągnął szefa kuchni z Wrocławia, z którym wcześniej współpracował w hotelu Hilton w Dublinie.

Radoxim 5

Hotel znajduje się przy dobrze znanym głogowianom Parku Krasnala i Parku Fizyki, które są niesamowitymi atrakcjami nie tylko dla dzieci. A dojazd do Nowej Soli – trasą S3 lub przez Bytom Odrzański – to maksymalnie 30 minut. Odległość nie jest więc przeszkodą w tym, żeby korzystać z atrakcyjnej oferty hotelowej i restauracyjnej kompleksu.

Obiekt jest nowo wybudowany, praktycznie od podstaw. Otwarcie hotelu miało miejsce 1 marca 2019 roku, jednak restauracja i sala bankietowa działają już od jakiegoś czasu. Drewno, kamień, oświetlenie, urocze zakamarki, taras z widokiem na Odrę i piękne hole, a do tego 63 klimatyzowane pokoje w wysokim standardzie z nowoczesnymi łazienkami.

Sala bankietowa i restauracja mają dwie osobne kuchnie. To też nie jest oczywistością w obiektach hotelowych w regionie. Śniadanie w Platanovej, od godziny 6.30, zjedzą nie tylko goście hotelowi, ale każdy, kto będzie miał na to ochotę. W weekendy śniadania są dostępne od godziny 7.30. Szef kuchni zadba o każdy szczegół na talerzu, bo gościnność, którą dyrektor obiektu stawia na pierwszym miejscu, to przede wszystkim wysoki standard obsługi oraz… pyszne jedzenie. Przy restauracji jest kręgielnia, a lada chwila będzie otwarta strzelnica.

Wesele w sali bankietowej, której nie znajdziemy w naszym mieście. Ciężko będzie o taki standard w całym regionie, ceny są przystępne, a wystawne wesele – nawet na 300 osób – można zrobić już za 220 zł od osoby.

To wszystko tworzy niepowtarzalny klimat miejsca, o który zadbała właścicielka obiektu pani Gosia, a realizację całego projektu nadzorował właściciel pan Tomasz.

Zapraszamy do Nadodrzańskiego Dworu. Mamy świetny zespół ludzi, który zadba o każdy szczegół, żeby czuli się państwo u nas świetnie. Warto zajrzeć na naszą stronę na Facebooku (www.facebook.com/nadodrzanskidwor). Tam znajdziecie państwo aktualne oferty i podglądniecie, z jaką starannością dbamy o wszystko – zarówno w kwestii przygotowania pokoi, jak i wystroju sali bankietowej czy przygotowania dań w restauracji – mówi pani Justyna, zastępca dyrektora oraz koordynatorka weselna.

Artykuł powstał przy współpracy z Nadodrzańskim Dworem przy ul. Aleja Wolności 8 w Nowej Soli.

Zobacz inne

Więcej w Akcja