Pierwsza porażka w sparingu. Chrobry uległ Błękitnym, honorowe trafienie Miłosza Kozaka

15:06, 15.02.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 15:06, 15.02.2020

To nie był udany mecz Chrobrego Głogów. Dziś (15.02.) przed własną publicznością głogowianie przegrali z Błękitnymi Stargard Szczeciński 1:2. Nasi piłkarze musieli gonić wynik, bo od 10. minuty przegrywali. Udało się to dopiero w 73. minucie za sprawą skutecznego strzału z rzutu karnego Miłosza Kozaka. Niestety Chrobry stracił remis w samej końcówce meczu.

Dla podopiecznych Ivana Djurdjevica był to czwarty sparing tej zimy. Jeden z nich wygrali z GKS-em Katowice, później remisowali z rywalami z okolicy, czyli Zagłębiem Lubin i Górnikiem Polkowice. A przed nimi jeszcze gry ze Ślęzą Wrocław i Świtem Szczecin.

Chrobry: Szromnik - Stolc (46 Ziemann), Juraszek (66 Michalec), Praznovsky (66 Pawlik), Ratajczak, Piotrowski (46 Banaszewski), Diduszko (46 Mandrysz), Drewniak (57 Kubica), Kozak, Benedyczak (46 Piła), Lebedyński (46 {Kowalczyk).