Pierwsza wygrana Chrobrego w sezonie! Dwa strzelone gole, jeden stracony

18:53, 01.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 18:53, 01.09.2019

Trener Ivan Djurdjevic zaskoczył - od pierwszych minut na boisko posłał debiutanta Miłosza Kozaka, którego Chrobry wypożyczył z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Chrobry po remisie ze Stomilem Olsztyn liczył na kolejne punkty.

Pierwsza połowa bez bramek - ale tuż po przerwie emocje się zaczęły. Była 49. minuta, kiedy piłka po uderzeniu wpadła rykoszetem po strzale Roberta Mandrysza. Jednak głogowianie długo nie cieszyli się z prowadzenia. W 53. minucie sędzia dla gospodarzy podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Mateusz Marzec. W 75. minucie losy znów się odwróciły - Chrobry ponownie był lepszy. Kibiców uszczęśliwił Marcel Ziemann. To pierwsza wygrana w tym sezonie Chrobrego Głogów.
MK

GKS Bełchatów-Chrobry Głogów 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Mandrysz (49`), 1:1 Marzec (53`), 1:2 Ziemann (75`). Chrobry:Szromnik-Stolc, Praznovsky, Michalec, Ratajczak, Ziemann, Mandrysz, Diduszko, Kozak, Kowalczyk (71` Artigas), Lebedyński (83` Ilków-Gołąb).