Dzieje sięGłogówWideo

Pierwszy koncert z udziałem publiczności w czasie epidemii. BONSON w Głogowie1 min na czytanie

Pierwszy koncert z udziałem publiczności w czasie epidemii. BONSON w Głogowie

To będzie pierwszy koncert w czasie epidemii z udziałem publiczności. W Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie trwają przygotowania do występu szczecińskiego rapera. BONSON pojawi się tam w najbliższą niedzielę (7.06.) o godz. 20. Będzie można usłyszeć znane i lubiane piosenki.

– Cieszymy się, że niektóre z obostrzeń zostały zniesione i możemy zaprosić publiczność na koncert hip-hopowy – mówi Tomasz Olczak, pracownik MOK-u.. – BONSON to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na scenie rapowej – dodaje.

BONSON w Głogowie/zapowiedź

Pierwszy koncert z udziałem publiczności w czasie epidemii. BONSON wystąpi w Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Kto się wybiera? Bilety już w sprzedaży! O tym wydarzeniu opowiadają nam Tomasz Olczak i Bartłomiej Adamczak. CZYTAJ WIĘCEJ:https://myglogow.pl/pierwszy-koncert-z-udzialem-publicznosci-w-czasie-epidemii-bonson-w-glogowie/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Czwartek, 4 czerwca 2020

Koncert będzie wyglądał nieco inaczej niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Wszyscy widzowie muszą zachować odstęp pomiędzy sobą i być w maseczkach. Warto pojawić się tego dnia szybciej w MOK-u, bo wstęp na sale będzie odbywał się w mniejszych grupach, aby nie było tłoku. Bilety – w cenie 25 zł – są już w sprzedaży.

Ten występ będzie pierwszym w ramach “odmrażania” MOK-u. Choć należy przypomnieć, że w ostatnich tygodniach naprawdę wiele się tam działo. O tym opowiada nam dyrektor Bartłomiej Adamczak.

– MOK pracował do tej pory w wersji online. Wydaje mi się, że wydajnie i fajnie. Jednak nic nie zastąpi kontraktu z publicznością – nie ukrywa dyrektor. Oczywiście podczas koncertu dostępne będą środki do dezynfekcji. Widzowie usiądą w fotelach na widowni w wyznaczonych na biletach miejscach
RED
fot. FB BONSON

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się