Piłkarski horror na koniec jesieni

08:24, 14.11.2022 strony Aktualizacja: 08:24, 14.11.2022

Takiego obfitującego w emocje meczu nie powstydziłaby się żadna nasza krajowa liga. Piłkarze Chrobrego Głogów w 63 min przegrywali ze Stalą Rzeszów 0:3, ale ostatecznie zremisowali 3:3.

To było godne pożegnanie piłkarskiej jesieni w wykonaniu pierwszoligowców z Głogowa. Choć początek w ich wykonaniu był fatalny. Goście niespodziewanie szybko przejęli inicjatywę i już w 9 min objęli prowadzenie. Pół godziny później był już 2:0 dla Stali. Po przerwie goście dołożyli jeszcze jedno trafienie i wydawało się, że głogowianie w ostatnim w tym roku meczu poniosą totalną klęskę. Chrobry jednak pokazał charakter i w ciągu ostatnich 20 minut wyrównał stan meczu. Ostatecznie po zakończonych tegorocznych rozgrywkach gracze z grodu nad Odrą zajmują wysoką, czwartą lokatę. Pierwsza liga wznowi rozgrywki w lutym 2023 r.