Dzieje sięGłogów

Piłkarze Chrobrego na Śnieżce. Djurdjevic: Bo zespołowa integracja jest dla nas ważna1 min na czytanie

Piłkarze Chrobrego na Śnieżce. Djurdjevic: Bo zespołowa integracja jest dla nas ważna

Pomarańczowo-zzarni drugi dzień przygotowań spędzili na wysokości ponad 1600 metrów nad poziomem morza. W czwartek, przebywając w Karpaczu, weszli na  najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę. To też jest elementem przygotowań do rundy wiosennej w Fortuna 1 Lidze. – Bo zespołowa integracja jest dla nas ważna – mówi trener Ivan Djurdjević.

– Można powiedzieć, że to mini-zgrupowanie – wyjaśnia trener głogowskiej drużyny. Chcemy spędzić trochę czasu razem, pracować nad zespołową integracją, co jest dla nas ważne. Uważam, że w zespole mamy dobre więzi, a choć jesteśmy małym klubem, to mamy w nim rodzinny układ.. Ale te więzi chcemy jeszcze bardziej wzmocnić.

Radoxim 5

Trenerzy już wcześniej założyli, że pierwszy dzień przygotowań spędzą w klubie na podstawowych badaniach, m.in. krwi, oraz treningu siłowym, po czym wyjadą do Karpacza, aby przez kilkadziesiąt godzin pobyć razem. Do Głogowa wrócą w piątek i od tego momentu przez większość czasu w okresie przygotowawczym, poza wyjazdami na część sparingów, będą przebywać na własnych obiektach. Na poniedziałek zaplanowano pierwsze zajęcia na boisku.
RED
źródło: Chrobry Głogów

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się