Dzieje sięGłogów

Piotr Maniara w finale odcinka teleturnieju „Jeden z dziesięciu”1 min na czytanie

Piotr Maniara w finale odcinka teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

Na co dzień Piotr Maniara pracuje w miejskiej spółce Chrobry Głogów, gdzie jest kierownikiem ds. technicznych. W wolnych chwilach z chęcią ogląda telewizyjne teleturnieje. Mało tego – bierze w nich udział. Może się pochwalić chociażby kwalifikacją do jednego z pierwszym w Polsce takich programów „Życiowa szansa”, który lata temu emitowany był w Polsacie. Wtedy udało mu się wygrać aż 30 tys. zł. – I od tego się zaczęło – nie ukrywa.

Później rywalizował w „Grze w ciemno”, z synem Kubą w „Postaw na milion”. – Dobrze nam szło i byliśmy w siódmej rundzie. Graliśmy o potężne pieniądze – przypomina sobie.

Ostatnio jednak można było go zobaczyć w TVP 2 w „Jeden z dziesięciu”. Udział w tym bardzo popularnym programie też zakończył się sporym sukcesem. – Udało mi się wejść do finału odcinka, czyli najlepszej trójki, gdzie zdobyłem 82 punkty – mówi.

Wcześniej, jeszcze jako student pierwszego roku, w „Jeden z dziesięciu”, mogliśmy zobaczyć syna pana Piotra. Co ciekawe wygrał nie tylko odcinek, ale też wielki finał i zainkasował główną nagrodę w wysokości 50 tys. zł. – I był najmłodszym w historii, któremu udało się wygrać ten program – mówi dumny pan Piotr.

Teraz głogowianin stanie przed debiutem w „Milionerach” na TVN. Jest już po castingu i czeka na nagranie. Życzymy powodzenia!
RED
fot. Jeden z dziesięciu

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się