Dzieje sięGłogów

PiS oficjalnie prezentuje swoich kandydatów do Sejmu i Senatu1 min na czytanie

PiS oficjalnie prezentuje swoich kandydatów do Sejmu i Senatu

W siedzibie PiS-u w Głogowie odbyła się konferencja prasowa. Udział w niej wzięła senator Dorota Czudowska, poseł Wojciech Zubowski oraz radna powiatowa Agnieszka Badzińska – wszyscy troje będą kandydatami z Głogowa do Sejmu i Senatu w nadchodzących wyborach.

– Mamy już gotowe listy – ogłosiła dumnie senator Czudowska. – Jestem zaszczycona, że ponownie mogę reprezentowała PiS jako kandydatka z okręgu wyborczego numer trzy, czyli z powiatów głogowskiego, polkowickiego, lubińskiego i legnickiego – mówiła.

Podczas spotkania z dziennikarzami podkreślano, że trzeba kontynuować to, co do tej pory, czyli „dobrą zmianę” w zakresie chociażby licznych programów socjalnych i wsparcia rodzin.

– Znacie mnie z tego, że jestem radną z powiatu głogowskiego. Dzisiaj mogę oznajmić, że oficjalnie razem z posłem Wojciechem Zubowskim jestem kandydatem do Sejmu. Startuje w prawdzie z 17 miejsca, ale myślę, że to wyborcy zadecydują czy dwie osoby z list PiS-u będą reprezentowały głogowian w Sejmie. Przed nami dużo pracy w kampanii wyborczej – zapewniała Badzińska.

Poseł Zubowski dodawał, że wkrótce PiS zaprezentuje swój program wyborczy. – Zwracaliśmy uwagę na infrastrukturę drogową, kolejową i wodną i to będziemy chcieli kontynuować. Chcemy na to położyć nacisk. Liczymy, że uda się domknąć sprawę budowy trasy S3 – mówił. Kampania wyborcza ruszy lada moment.
MK

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się