::addons{"type":"only-with-us","color":"white"}
Piast Głogów wchodzi w letni sezon. I ma ambitne plany.
Marcel Piotrowski jest o krok od minimum na mistrzostwa Europy. Tymczasem młodsi pływacy Piasta Głogów wracają po feriach do ciężkiej pracy. W klubie nikt nie obiecuje cudów – ale marzenia są całkiem realne.
Bo choć sezon dopiero się rozkręca, w tle wielki cel: mistrzostwa Europy w Paryżu.
Szansa? Jest. – Niby tylko pół sekundy do minimum – przyznaje trener Tomasz Skiba, mówiąc o Marcel Piotrowski.
To jednak nie wszystko. Aby pojechać na mistrzostwa, trzeba jeszcze znaleźć się w najlepszej czwórce w kraju.
Jeśli minimum będzie, będziemy się cieszyć. Ale najpierw trzeba je zrobić
– zaznacza Skiba.
Młodsze roczniki po feriach ruszają ostro z przygotowaniami. Sezon jest długi, zakończy się dopiero w połowie lipca mistrzostwami Polski. Najbliższy przystanek? Zawody kontrolne w Osiecznicy. To już jutro (21.02.) – otwarcie sezonu wiosenno-letniego.
Jedziemy małą grupą, żeby zobaczyć, w którym miejscu jesteśmy i co poprawić
– tłumaczy trener. To pierwszy test formy po zimie, ale też sygnał, że letnie ściganie zaczyna się na dobre.
Nie każdy zawodnik musi zostać mistrzem świata. W Piaście pamiętają jednak, że wielka kariera może zacząć się właśnie tutaj – jak w przypadku Radosława Kawęckiego, który pierwsze kroki stawiał w Głogowie, a później sięgał po medale mistrzostw świata. Był też na Igrzyskach Olimpijskich.
Całą rozmowę z trenerem Tomaszem Skibą o przygotowaniach do sezonu, kulisach walki o minimum i planach Piasta obejrzycie na kanale YouTube portalu Myglogow.pl.
Pomoże rolnikom z powiatu głogowskiego
czyli STACJA KWARANTANNY I OCHRONY ROSLIN TEZ UMARLA SMIERCIA PRZEMIAN A TAKA BYLA POMOCNA
ja
20:03, 2026-02-20
Czy Głogów straci porodówkę? Poseł interweniuje
no to bedzie kolejna TWIERDZA GLOGOW po JUBILACIE CZY NEPTUNIE bedzie klawo adres KOSCIUSZKI i wszyscy tam trafią.
bobasek
19:53, 2026-02-20
Ponad milion na remont drogi Borek - Wojszyn
A TO TERAZ JUŻ TYLKO TAKIE INFO, TIK- TOKÓW NIE BĘDZIE ??????? PANIE STAROSTO, PAN SIĘ NIE BOI , POSEŁ ŁUKASZ ZA PANEM STOI !
Joodjanka
19:52, 2026-02-20
Czy Głogów straci porodówkę? Poseł interweniuje
pan POSEŁ NAPISAL DO STAROSTY A TEN BIEGUSIEM DO DYREKTORA SZPITALA Z TYM SAMYM PYTANIEM.KTO TU RZADZI DO DIABŁA.ale kiedy darł miliony z miasta to było dobrze
no i
19:50, 2026-02-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz