Dzieje sięGłogów

Po głogowianina pojechali aż na Podlasie!1 min na czytanie

Po głogowianina pojechali aż na Podlasie!

29-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd wydał za nim list gończy z wyrokiem skazującym i karą jednego roku więzienia. Głogowianin chciał umknąć przed policją i ukrył się… na Podlasiu. Polkowiccy funkcjonariusze go zaskoczyli, kiedy zapukali do jego drzwi.

-Mężczyzna urodził się w Głogowie, ale jego ostatni znany adres zamieszkania był na terenie powiatu polkowickiego, dlatego to na nas spadła odpowiedzialność, aby go znaleźć – tłumaczy Przemysław Rybikowski, oficer prasowy – Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z Wydziału Kryminalnego doprowadziły funkcjonariuszy pod adres na terenie powiatu zambrowskiego.

Radoxim 5

29-latek został zatrzymany i doprowadzony do więziennej celi. Swoją cegiełkę do ostatecznego wymiaru wyroku pochodzącego z Głogowa mężczyzny dodał Sąd Rejonowy w Zambrowie, który wystawił na poszukiwanego dwa nakazy doprowadzeń w związku koniecznością odbycia kary kolejnych 109 dni za kratkami.

To nie jedyna wyprawa polkowickich policjantów w ostatnim czasie. Po podejrzanego 26-latka z Chocianowa musieli jechać w Karkonosze. Spotkali go w jednej z miejscowości, gdzie zostały wykonane z jego udziałem czynności procesowe.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się