Dzieje sięGłogów

Podwyżki dały im się we znaki. Ale bilety na lodowisko na razie w tej samej cenie1 min na czytanie

Podwyżki dały im się we znaki. Ale podwyżek cen biletów nie będzie
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Szukając zimowej rozrywki w Głogowie warto wybrać się na lodowisko w O.K. Parku. Chętnych nie brakuje. Nawet w czasie epidemii i obostrzeń. – Funkcjonujemy normalnie – zapewnia Natalia Szachniewicz, ds. marketingu i reklamy. – Trzeba oczywiście nosić maseczki i rękawiczki – przypomina. Poza tym są ograniczenia osób – na taflę jednocześnie może wejść 50 osób.

Wypożyczalnia też działa. – Sprzęt jest regularnie dezynfekowany i sprawdzany – zapewnia. Czy w trakcie ferii mogą z lodowiska korzystać grupy zorganizowane? – Rezerwacji jest dużo. Grupy zorganizowane przyjmujemy przed godz. 14, czyli przed otwarciem lodowiska. Zwykle są to wycieczki ze szkół, więc w ferie, kiedy takich wycieczek nie ma, otwieramy lodowisko już o godz. 10 – zapowiada Szachniewicz.

Mają swoje problemy. Epidemia i ostatnie podwyżki dały im się mocno we znaki. Na razie podwyżek cen biletów jednak nie przewidują. – Opłaty i koszty w ostatnim czasie wzrosły o… 500 proc. Mimo wszystko cieszymy się z tego, że zatrudniamy aż trzydzieści osób i nikt w tym trudnym czasie nie został zwolniony – zachęca, by wspierać takie lokalne firmy.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się