Artykuł Informacyjny

Pojedź w wakacyjną podróż kamperem!7 min na czytanie

Pojedź w wakacyjną podróż kamperem!

Wyrusz w drogę kamperem i wypoczywaj gdzie oraz kiedy chcesz. To wygodne i tanie rozwiązanie na świetny wakacyjny wypad. ZNAJDŹ ICH NA FACEBOOKU: TUTAJ.

Kampery są coraz bardziej popularne – przepełnione hotele? Brak wolnych terminów? Warunki w tych mieszkalnych pojazdach są zbliżone do tych, jakie zastalibyście w małym apartamencie. Ale ubywa Wam stresu i macie więcej czasu na wypoczynek. Zwłaszcza, że możecie wypoczywać na świeżym powietrzu i na łonie natury. A pola namiotowe, gdzie swobodnie można zaparkować kamperem, zlokalizowane są zazwyczaj w bliskiej odległości od morza czy jezior. Nic dziwnego, że zainteresowanie tym środkiem transportu rośnie. Nie tylko w okresie wakacyjnym.
Właściciele firmy Kamper Rejs to osoby, które od kilkunastu lat podróżują kamperami i swoim hobby chcą dzielić się z innymi oferując narzędzia umożliwiające samodzielne wyruszenie w drogę. Brzmi ciekawie? To tylko teoria – praktyka jest jeszcze lepsza! Opowiadają, że kamper to bardzo wygodny środek transportu – w ciągu jednego dnia można diametralnie zmienić swoje plany.

Kamperowanie to nie tylko dowolność wyboru miejsca, w którym będziesz wypoczywać. Jeśli po dojechaniu na miejsce okaże się, że nie spełnia ono oczekiwań, wystarczy wrócić za kierownicę i w ciągu godziny znaleźć się w zupełnie nowym otoczeniu. Podróż z miejsca na miejsce zapewnia możliwość poznania wielu atrakcji, których w „zwyczajnym” trybie wakacyjnym nie miałbyś możliwości zobaczyć. To szansa na obcowanie z lokalnymi mieszkańcami, bliższego podejrzenia ich kultury i wysłuchania szalonych historii. To zerwanie ze stereotypami, odpoczynek od turystycznego zgiełku i prawdziwe poznawanie świata. W ofercie mają dwa kampery i przyczepę. Zapoznajcie się z ich ofertą.

Cesarz wypoczynku – Kamper Pilot Bavaria

Jeśli szukasz maksymalnego komfortu, Pilot Bavaria będzie strzałem w dziesiątkę. To kamper typu integra, czyli najbardziej przestronna z wersji. Cała długość pojazdu wykorzystywana jest na funkcje mieszkalne, więc nie marnuje się ani centymetr. Kabina kierowcy połączona z resztą zabudowy daje wrażenie prawdziwego „domu na kółkach”.

Duża przestrzeń zarówno części dziennej, jak i sypialnianej, gwarantuje komfortowy wypoczynek w każdych warunkach. Wybierasz się w podróż z dziećmi? Dzięki wygodnym drzwiom oddzielisz część sypialnianą z wysuwanym łóżkiem od części dziennej, zapewniając im solidny wypoczynek po przygodach całego dnia.

Potężne gabaryty i solidny, 130KW silnik gwarantują moc więcej niż wystarczającą do sprawnego przemieszczania się. Dodaj do tego bogate wyposażenie i otrzymujesz pojazd, który sprawdzi się dobrze nawet na dalekich wyprawach. To rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć możliwość wypoczynku na każdego rodzaju kempingach, blisko natury.
Cena: 350-550 zł.

Król elastyczności – Roller-Team Zefiro

Szukasz kampera, który dostosuje się do Ciebie? Roller-Team Zefiro to pojazd mniejszy niż ten w wersji integra, ale większy niż auta dostawcze przerobione na kampery. To złoty środek pozwalający utrzymać stosunkowo niewielkie gabaryty oraz cieszyć się komfortem dobrze wyposażonego choć małego mieszkanka.

W czym tkwi jego sekret? W sprytnych rozwiązaniach! Elektrycznie opuszczane środkowe w łóżko za dnia jest ukryte, zapewniając potrzebną przestrzeń użytkową, a wieczorem stanowi wygodną przestrzeń do odpoczynku dla dwóch osób. Jeśli to niewystarczające, opuszczany stolik daje możliwość ułożenia dodatkowego, piątego miejsca sypialnianego. Dzięki klimatyzacji i ogrzewaniu o dużej mocy nie trzeba martwić się o komfort cieplny. Niezależnie, czy wybieracie się na mroźną północ, czy gorące południe.

Dwa telewizory, antena stacjonarna i satelitarna oraz system nagłośnienia zapewnią rozrywkę nawet, gdy zawiedzie pogoda. Bogate wyposażenie i średnie gabaryty sprawiają, że to idealny kamper dla osób, którym marzy się niespieszne podróżowanie i cieszenie się wypoczynkiem w każdych warunkach.
Cena: 300 – 500 zł.

Książę turystyki – Caravelair Antares 470

Tego rodzaju przyczepa to dobre rozwiązanie na wakacje z pojedynczą bazą wypadową, dopasowane do aktywnych turystów. Caravelair Antares 470 charakteryzuje się długością części mieszkalnej około 6 metrów, co pozwala na komfortowe użytkowanie przez 4-osobową grupę lub rodzinę. Co więcej, do jej prowadzenia nie potrzebujesz żadnych dodatkowych uprawnień – wystarczy prawo jazdy kategorii „B”. Cała przyczepa, włącznie z ciepłą wodą, ogrzewana jest elektrycznie.

Nasza przyczepa może pochwalić się optymalnym rozkładem, przetestowanym podczas wielu wypraw. Dzięki łazience i kuchni umieszczonej na środku, sypialni z jednej strony, a jadalni z drugiej, zapewnia optymalne warunki wypoczynku dla pary z dwójką dzieci – gdy jedni chcą już spać, inni mogą jeszcze korzystać z uroków wieczoru. Gdy potrzeba większej przestrzeni, z pomocą przychodzi wygodnie rozkładany przedsionek. Dzięki niemu wytyczysz dodatkową, prywatną strefę na zewnątrz przyczepy.

Przyczepa kempingowa sprawdzi się idealnie podczas tych wyjazdów, na których marzy Ci się spędzenie dłuższego czasu w jednym miejscu, dysponując znaczną powierzchnią mieszkalną. Gdy okolica obfituje w atrakcje, wystarczy zostawić ją na kampingu, a do wymarzonego miejsca dojechać samochodem. To niezwykle wygodne rozwiązanie.
Cena: 150 – 220 zł.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne