Dzieje sięFotoGłogów

Pół wieku razem! To szczęśliwe małżeństwa, które odebrały pamiątkowe medale [ZDJĘCIA]6 min na czytanie

Pół wieku razem! To szczęśliwe małżeństwa, które odebrały pamiątkowe medale [ZDJĘCIA] 6

Złote Gody, czyli 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Dziś (20.09.) w ratuszu odznaczono szczęśliwe pary – aż 26. To była piękna uroczystość. – Czas wyznaczył dla państwa piękną i wesołą chwilę. Minęło pół wieku odkąd pełni nadziei zawieraliście związek małżeński. 50 lat to dużo czasu. Stworzyliście tak silne więzi, że żadne siły nie były w stanie was rozdzielić. Potwierdziliście symbol małżeństwa w obrączce – obrączka nie ma początku i końca – mówiła Magdalena Tazbir-Suchocka, kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego w Głogowie.

– W tym roku obchodziłem 25-lecie pożycia małżeńskiego, więc jestem w połowie drogi tego, co wy dokonaliście – zdradzał prezydent miasta Rafael Rokaszewicz. – Jesteście dla nas przykładem jak postępować przez życie – dodawał.

Pamiątkowe medale odebrali: Barbara i Tadeusz Kołodziej, Danuta i Stanisław Czarneccy, Halina i Zdzisław Doroszkiewiczowie, Zofia i Ryszard Jońcowie, Anna i Lech Kobielowie, Halina i Bogusław Korbowie, Bożena i Henryk Lewiccy, Romualda i Edmund Majkowscy, Elżbieta i Stanisław Michnowie, Anna i Czesław Mijalowie, Łucja i Mieczysław Morozowie, Maria i Czesław Malscy, Teresa i Tadeusz Niwińscy, Janina i Tadeusz Osińscy, Wanda i Jerzy Ptaszyńscy, Anna i Kazimierz Rocheccy, Jadwiga i Jan Rybakowie, Łucja i Tadeusz Soczewkowie, Wiktoria i Stanisław Stefanowiczowie, Danuta i Zbigniew Stefańscy, Janina i Ryszard Szulcowie, Pelagia i Kazimierz Wardeccy, Zdzisława i Zbigniew Wołosowiczowie, Regina i Kazimierz Zawadzcy, Halina i Zbigniew Wolscy, Anna i Jan Szatkowscy.
RED

Radoxim 5

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się