Dzieje sięGłogów

“Polaku dawaj z nami”. Zachęcają do udziału w strajku przeciwko rządowym obostrzeniom1 min na czytanie

"Polaku dawaj z nami". Zachęcają do udziału w strajku przeciwko rządowym obostrzeniom

W najbliższą niedzielę (28.03.) o godz. 12 w Głogowie rozpocznie się strajk przeciwko rządowym obostrzeniom pod hasłem “Polaku dawaj z nami”. O tym, że zbliża się to wydarzenie, przypominają liczne transparenty na mieście. A także wlepki, które pojawiły się na głogowskich osiedlach. O co chodzi?

Organizatorzy zachęcają do udziału w strajku osoby, które “mają dość plandemicznej atmosfery, bezprawnych obostrzeń, które serwują Nam rządzący czego przykładem są kolejne lockdowny będące zamachem na polską gospodarkę, a tym samym na Nas Polaków. Nie wspominając już o sugerowaniu szpitalom by rezygnowały z przeprowadzania zabiegów dla chorych… czy coraz częściej pojawiającym się tematem przymusowych szczepień. A wszystko zaczyna się od maseczki, którą spora część nosi tylko dla świętego spokoju…Myślimy, że po roku czasu naprawdę trzeba być ślepo wpatrzonym w wyrocznię z TV, aby nie widzieć tej manipulacji i zakłamania, dlatego…Działamy po to by się zjednoczyć, by móc walczyć o swoje prawa i o przyszłość, w której przyjdzie żyć Nam i naszym potomkom. A tu wciąż PODZIAŁY, jedni przyczepią się o kościół, drudzy o grupę kibicowską, a kolejni o strajk kobiet- czy wy na prawdę nie rozumiecie hasła Polaku Dawaj z Nami?” – czytamy na ich FB.

Dodajmy, że kibice Chrobrego Głogów reagują, bo chcą znów wejść na trybuny. Mimo zakazu jeżdżą za swoją drużyną na mecze wyjazdowe. W sobotę (20.03.) byli w Jastrzębiu, gdzie zebrała się ich licząca około 20 osób. Jak relacjonują zostali spisani przez policję. Podobne akcje kibiców odbywają się w całej Polsce.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się