Dzieje sięGłogów

Policja sonarem wytypowała miejsce w Odrze, gdzie może być ciało poszukiwanego mężczyzny2 min na czytanie

Policja sonarem wytypowała miejsce w Odrze, gdzie może być ciało poszukiwanego mężczyzny 2

Kolejny raz lubińska policja prowadzi działania na rzece w okolicach Głogowa w ramach poszukiwań zaginionego mieszkańca Lucjana Studziennego. Dziś prowadzone są badania sonarem dna Odry
na wysokości zatoki kolegiackiej. Robi to ekipa ze specjalistycznej jednostki strażackiej z Legnicy.

Jak nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć zlokalizowano miejsce, gdzie pod wodą może znajdować się ciało. Właśnie ściągana do Głogowa jest ekipa płetwonurków, którzy mają zejść pod wodę i sprawdzić efekt badania sonaru.

Radoxim 5

Przypomnijmy, poszukiwania Lucjana Studziennego trwają od początku kwietnia. 69-letni mężczyzna ostatni raz był widziany w niedzielę 31 marca na ulicy Hutniczej w Lubinie, jechał samochodem – błękitnym volkswagenem polo o numerze rejestracyjnym DLU 76SY. Od tego czasu nie ma z nim kontaktu. Informacje pozyskane dotychczas przez policję prowadziły do Głogowa, nad Odrę. Tu odnaleziono jego samochód.

Kilka tygodni temu prowadzono już działania na rzece, nie dały one jednak rezultatu. Na początku kwietnia zgłaszano też, że widziano tu w Odrze ciało. Podjęte wówczas działania również nie doprowadziły do wyjaśnienia tego zniknięcia.

Wcześniej pisaliśmy o tym tutaj:

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się