Dzieje sięGłogówWideo

Policjanci odzyskali skradzionego busa i towar o łącznej wartości 450 tys. zł1 min na czytanie

Policjanci odzyskali skradzionego busa i towar o łącznej wartości 450 tys. zł

Do kradzieży busa marki Iveco doszło na początku stycznia br. Pojazd załadowany towarem o wartości 300 tys. zł zniknął z terenu parkingu jednej z głogowskich firm. Wartość skradzionego busa wynosiła 150 tys. złotych. Samochód miał na skrzyni ładunek elektrycznych czajników. Sprawcy na terenie parkingu dokonali  również kradzieży min. opon i akumulatora  z kontenerów do których się włamali.

Policjanci odzyskali busa

Policjanci odzyskali skradzionego busa i towar o łącznej wartości 450 tys. zł.CZYTAJ WIĘCEJ:https://myglogow.pl/policjanci-odzyskali-skradzionego-busa-i-towar-o-lacznej-wartosci-450-tys-zl/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Wtorek, 7 stycznia 2020

Kilka godzin po stwierdzeniu przestępstwa i zawiadomieniu o nim policji, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP w Głogowie zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu polkowickiego w wieku 41 i 37 lat. Na terenie posesji jednego z nich ujawniono skradziony towar. Skradzionego busa odnaleziono w lesie, niedaleko od miejsca gdzie sprawcy wyładowali towar. Pojazd i odzyskane elektryczne czajniki wróciły do właściciela.

Obydwaj podejrzani usłyszeli zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Zostali objęci policyjnym dozorem.
RED
fot. KPP Głogów

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się