Dzieje sięFotoGłogów

Poloneza czas zacząć. Tak się bawią maturzyści Zespołu Szkół Ekonomicznych [ZDJĘCIA]19 min na czytanie

Poloneza czas zacząć. Tak się bawią maturzyści Zespołu Szkół Ekonomicznych [ZDJĘCIA] 25

Ruszył sezon – po roku przerwy w naszym mieście znów maturzyści bawią się na tradycyjnych studniówkach. Dziś (14.01.) w M Royal w Głogowie jest Zespół Szkół Ekonomicznych. W sumie około 120 osób. Jak zapewnia dyrektor tej szkoły młodzież w większości jest zaszczepiona. Co do tego nie ma wątpliwości wśród nauczycieli – tutaj wszyscy mogą pochwalić się takim certyfikatem. Byliśmy tam, by podejrzeć jak się bawi młodzież. Oczywiście zaczęło się od tradycyjnego Poloneza.

– Chciałbym powiedzieć uczniom, żeby zwolnili w życiu. Aby się tak nie spieszyli. Oni chcą mieć w życiu wszystko szybko i na teraz. Do końca nie wierzyliśmy w to, że studniówki się odbędą, ale oni tak – byli dobrej myśli, przygotowywali się i dziś możemy się bawić – mówił dyrektor Wojciech Janisio.

Wiktoria Chrzan i Jakub Głowacki byli w świetnych humorach. – Trzeba przyznać, że studniówka to nie jest tani interes. Koszty są ogromne. W szczególnie, kiedy utrzymujemy się sami, bo większość z nas już pracuje. Trzeba było wydać około tysiąca złotych – mówili. Przed nimi kilka godzin zabawy, później czas wrócić do nauki, bo egzaminy rozpoczną się w maju. Czasu nie ma zbyt dużo.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się