Extra

Pomogę wam sprawnie sprzedać mieszkanie i kupić dom4 min na czytanie

Pomogę wam sprawnie sprzedać mieszkanie i kupić dom

Edyta Teclaf- Zawadzka od 13 lat jest pośrednikiem nieruchomości. Od 8 lat prowadzi w naszym mieście biuro Blu Nieruchomości.pl. Usługi i pomoc jej firmy chwali sobie wiele osób.

Blu dlatego, że pani Edyta bardzo lubi niebieski kolor i ma niebieskie oczy. Rozpoczynała w branży nieruchomości we Włoszech, potem w Polsce uczyła się fachu jako agentka. Dziś jest licencjonowanym pośrednikiem. Poza tym pochodzi z Mrzeżyna, gdzie od lat zajmuje się sezonowym wynajmem pokoi nad morzem a w Głogowie odnalazła swoją drugą połowę – wyszła za mąż za głogowianina.

Dziś na naszym rynku dysponuje świetnym zespołem fachowców pomocnych w każdej sytuacji związanej z zakupem lub sprzedażą nieruchomości. Jej niezależne biuro nieruchomości działa przy ul. Poczdamskiej 3d. Trzeba przyznać, że klienci sobie bardzo chwalą jej pełne zaangażowanie i profesjonalizm i polecają jej usługi. – Wyróżniamy się tym, że bardzo indywidualnie podchodzimy do każdej transakcji. Szukamy rozwiązań w najtrudniejszych sytuacjach, udzielamy pomocy. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie jej realizacji, staramy się, aby czuli się z nami bezpiecznie i komfortowo – zapewnia Edyta Teclaf-Zawadzka.

Specjalizuję się w przeprowadzaniu transakcji kupna – sprzedaży, najmu – wynajmu, nieruchomości – domów, mieszkań, lokali i działek. – Jestem z moimi klientami od samego początku, od momentu pomysłu, aż do zakończenia inwestycji – zapewnia, że to pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu oraz stresów. Pomaga ludziom spełniać marzenia: przy wyborze nieruchomość, przy jej zakupie, zdobywaniu funduszy, załatwianiu formalności, dokumentacji i wszelkiego rodzaju zgód. – Czasami bywa tak, że ktoś sobie zamarzy wyprowadzkę z mieszkania w bloku do domku.

Zdarza się tak coraz częściej. Pomagamy więc sprzedać mieszkanie, uzyskać kredyt, kupić działkę pod budowę i przeprowadzić inwestycję lub kupić dom – zapewnia. Współpraca z biurem daje możliwość szybkiego znalezienia chętnych do zakupu działek mieszkań i domów które klienci oddają do biura– oferty przedstawia na swojej stronie w internecie oraz na najpopularniejszych portalach branżowych. Obecnie sprzedaje bardzo atrakcyjne szeregówki w Jaczowie, w ofercie ma także działki budowlane na os. Brzostów w Głogowie.

Blu Nieruchomości.pl. otrzymało prestiżowe wyróżnienie: Orły Nieruchomości 2021 dla najlepszych w tej branży.

BluNieruchomości: tel. 537 979 748, ul. Poczdamska 3d, Głogów www.blunieruchomosci.pl

Zobacz inne

Więcej w Extra