Artykuł Informacyjny

Pomysł na długie zimowe wieczory. Media Markt kilka ich przygotował…4 min na czytanie

Pomysł na długie zimowe wieczory

W niepogodę, dni wolne i weekendy warto się po prostu zrelaksować i na przykład nadrobić ulubiony serial. Nie trzeba przecież wychodzić do kina, kiedy coraz dłuższe listy filmów i seriali w serwisach rozrywkowych zapewniają wciągnięcie na całe godziny. Problem pojawia się, kiedy nasz telewizor nie obsługuje funkcji Smart TV i nie możemy na nim włączyć usług Google.

Prostszy sposób
Obecnie telewizory Smart TV mają w standardzie i w sklepie Media Markt przy ul. Poniatowskiego 12 w Głogowie bez problemu znajdziemy nowy telewizor. Sprzedawca jednak podpowie nam, jak taniej i szybciej rozwiązać ten problem. Ocaleniem dla naszych telewizorów okaże się rewolucyjny odtwarzacz multimedialny Chromecast, który praktycznie daje dostęp do Smart TV, a co za tym idzie do usług Youtube, Netflix, Disney+, Amazon, Spotify, HBO Max i wielu innych. Instalacja jest bardzo prosta, ponieważ odtwarzacz podłączony jest złączem HDMI i z miejsca daje nam wygodny dostęp do nowych funkcji na starym telewizorze.

Nowa generacja – nowy poziom rozrywki

Jeśli zamiast oglądania seriali i filmów wolimy bardziej interaktywną rozrywkę to z pomocą przychodzi najnowsza generacja konsol. W sklepie Media Markt macie dostęp do wszystkich dostępnych urządzeń na rynku tj. PS5, XBOX Series X/S, Nintendo Switch (również w wersji OLED). W sklepie dostępna jest bogata biblioteka gier oraz akcesoriów – każdy znajdzie coś dla siebie.

Trochę wspomnień
Sporą dawkę nostalgii miłośnikom gier popularnych w latach 80. da Nintendo Game & Watch: The Legend of Zelda. Oryginalna wersja tej konsoli posiada zainstalowane fabrycznie 3 gry.Taka konsola to prawdziwy rarytas zarówno dla starszych i młodszych fascynatów gier retro.

Zobacz inne