Porażka na początek turnieju. Szczypiorniści Chrobrego tylko tłem Pogoni

20:24, 09.08.2019 Mateusz Komperda

Jubileuszowy 25. Memoriał Ryszarda Matuszaka nie rozpoczął się dla szczypiornistów KS SPR Chrobrego Głogów najlepiej - na start ulegli Pogoni Szczecin 22:35 , z którą już po pierwszej połowie przegrywali 12:19.

Trener Witalij Nat do gry posłał wszystkich swoich zawodników i każdemu z nich dał szansę sprawdzenia się. Niestety gra głogowian zarówno w defensywie, jak i ofensywie budziła wiele zastrzeżeń. Proste starty piłki, niedokładne podania, słaba skuteczność. To wszystko złożyło się na końcową porażkę. Na 20 minut przed ostatnią syreną nasi przegrywali już 10 bramkami. I nie byli w stanie się już podnieść.

W pozostałych piątkowych meczach turnieju HBC Jicin przegrał z MMTS Kwidzyn 23:32 (15:13) a Azoty Puławy pokonały ZTR Zaporoże 25:24 (9:10). MK