Porażka SPS-u Chrobrego z ZAKSĄ. Znów była walka, ale to za mało

19:24, 26.10.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 09:44, 28.10.2019

Hala wypełniła się po brzegi i można śmiało rzecz, że w Głogowie nastąpiła moda na siatkówkę. Gorący doping kibiców miał ponieść SPS Chrobrego po drugie zwycięstwo z rzędu. Ale ZAKSA Strzelce Opolskie, mimo też roli beniaminka, weszła w ten mecz zdecydowanie.

W pierwszym secie walka toczyła się o każdy punkt. Detale decydowały o przewadze jednych lub drugich. Jednak w ostatecznym bilansie lepsi byli goście, którzy wygrali do 23:25. Druga odsłona już pod dyktando ZAKSY - 19:25. Głogowianie nie składali broni i dalej robili wszystko, co w ich mocy, by odwrócić jeszcze losy tego pojedynku.

Był to set... loteria. Nagłe zwroty akcji, świetne akcje w ataku. Niestety nie udało się wygrać. Przegraliśmy 22:25 a cały mecz 0:3.