Porażka szczypiornistów na zakończenie sezonu

07:23, 16.05.2022 strony Aktualizacja: 07:23, 16.05.2022

Porażka Chrobrego Głogów z Pogonią Szczecin w ostatnim meczu PGNiG Superligi. Pierwsze minuty spotkania były wyrównane. Lepiej zaczął Chrobry, ale po kilku minutach gra wyrównała się i prowadzenie przechodziło z jednej strony na drugą. W 25. minucie Chrobry prowadził 12:13 i... do gwizdka nie rzucił żadnej bramki. Walcząca o utrzymanie Pogoń trafiła 6. razy i na przerwę schodziła z większym spokojem. W 27. minucie czerwoną kartkę zobaczył Tilte i oczywiście usiadł na trybunach.
Początek drugiej części spotkania to też lepsza gra gospodarzy.

Trzy rzucone bramki w pierwszych minutach dały Pogoni 8-bramkową przewagę. Chrobry odrabiał straty, w 51. minucie było nawet 24:21, ale gospodarze nie dali wyrwać sobie zwycięstwa.

Chrobry: Dereviankin, Stachera - Grabowski 3, Zdobylak 2, Warmijak, Klinger 1, Kosznik, Tilte, Orpik 3, Jamioł 2, Matuszak 3, Styrcz 2, Paterek 7, Skiba 1.
źródło: Chrobry Głogów