Sport

Porażka szczypiornistów z Piotrkowianinem. Głogowianie stanęli w końcówce meczu1 min na czytanie

Chrobry walczył o zwycięstwo, ale poległ w samej końcówce

Szczypiorniści KS SPR Chrobrego Głogów po pierwszej, bardzo wyrównanej, połowie wygrywali z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 13:14. Była to dość skromna zaliczka, więc emocji po zmianie stron nie mogło zabraknąć. Zwłaszcza, że w 37. minucie było już 17:15 dla Piotrkowianina.

Później Chrobry złapał kontakt i wynik oscylował wokół remisu. W 49. minucie sytuacja głogowian zrobiła się trudna – przegrywali już 22:19. I zaczęło się odrabianie strat, czasu było mało. W 55. minucie udało się doprowadzić do remisu 23:23. Końcówka meczu była nerwowa. Lepiej poradzili sobie w tym fragmencie gospodarze. Podopiecznym Witalija Nata stanęli – znów zdarzył im się przestój w grze. Chrobry nie był w stanie rzucić bramki a tracił je hurtowo – ostatecznie uległ 27:23. To czwarta porażka w tym sezonie.