Dzieje sięGłogów

Poseł Zubowski odda przewodnictwo w strukturach partii?1 min na czytanie

Chruszcz i Kosmalski otrzymali Krzyże Wolności i Solidarności od prezesa IPN-u 24

Jak informują ogólnopolskie media w Prawie i Sprawiedliwości szykują się zmiany na najwyższych partyjnych stanowiskach. Co się zmieni? Kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo, choć coś faktycznie jest na rzeczy. Ale nie tylko tam – na szczycie.

Obecnie w strukturach PiS-u w województwie dolnośląskim – w regionie szefem jest minister Michał Dworczyk, w okręgu marszałek Elżbieta Witek, a w powiecie głogowskim poseł Wojciech Zubowski. Ten ostatni nie ukrywa, że ma sporo obowiązków. Nie tylko tych poselskich, bo jest aktywny również w kilku komisjach. Częste wyjazdy z Głogowa do Warszawy oraz natłok pozostałych spraw spowoduje, że odda kierownictwo partii w powiecie komuś innemu?

– Nie jestem sam, bo przecież zarząd liczy u nas pięć osób i wszyscy są mocno zaangażowani w swoją pracę – podkreśla Zubowski chwaląc swoich kolegów. Przyznaje, że coraz trudniej mu to wszystko pogodzić. – A ta praca wymaga zaangażowania i czasu. Faktycznie ostatnio, w czasie epidemii koronawirusa, naszych działań było znacznie mniej, ale przecież wszystko wraca do normy – dodaje. Na razie jednak nie składna żadnych deklaracji. Jest ostrożny. Przed nimi wybory. I wtedy wszystko się wyjaśni.
RED

Radoxim 5

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się